Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W PRADZE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Pradze w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Pradze i na całym świecie. Na urlop w Czechach lub spontanicznie na weekend w Pradze wypożycz tanio samochód w Auto Europe i zwiedzaj komfortowo sąsiedni kraj Polski. W naszej ofercie masz do wyboru samochody małe, ekonomiczne na podróż we dwójke i duże minivany na urlop z rodziną i dziećmi. A jeśli lubisz jazdę z wysokim komfortem, w Auto Europe znajdziesz także samochody luksusowe, sportowe i kabriolety. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty i zwiedzaj Pragę bez żadnych ograniczeń.

  Wypożyczalnia samochodów Praga

  Słynne miasto nad Wełtawą i stolica Czech Praga jest dziś nowoczesną europejską metropolią o niepowtarzalnym uroku, ze wspaniałymi zabytkami architektury, ale również wieloma ukrytymi ogrodami, sadami i parkami, w których można odpocząć. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić ciekawe miejsca Pragi, na pierwszej pozycji popularny trakt królewski, most Karola prowadzący do Starego Miasta, Ratusz Staromiejski, potężny kompleks kościelny Loreta i wiele innych. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od publicznych środków komunikacji. Pojedź też wynajętym samochodem do ciekawych miejsc turystycznych w pobliżu Pragi jak: Karlsztejn, Miasto Kutna Hora czy Przybramia.

  Wynająć samochód w Pradze

  W Auto Europe znajdziesz duży wybór samochodów do wynajęcia na pobyt w najpiękniejszym mieście Czech - w Pradze. Jeśli wyjeżdżasz na wycieczkę do Pragi z rodziną i nie chcesz prowadzić ciągle auta, w Auto Europe możesz zameldować dodatkowego kierowcę gratis. Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu samochodu w Pradze otrzymasz pod numerem naszej infolinii dostępnym 7 dni w tygodniu +48 222 639 537.

  Przydatne Link

  Lotnisko - Praga