Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W PORTO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Porto w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Porto i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Porto i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz Twój ulubiony samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni w centrum Porto, na lotnisku i w całej Portugalii. Jeśli chcesz wynająć samochód w Porto Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Wypożyczonym samochodem po Porto

  Zapraszamy do Porto, miasta położonego u ujścia rzeki Douro nad Oceanem Atlantyckim, w północnej Portugalii. O niepowtarzalnym uroku Porto decydują fascynujące zestawienie nowoczesnego centrum finansowego, otoczonego przez zamożne przedmieścia, ze starymi częściami miasta z mnóstwem wąskich uliczek i pasaży, które zachowały swój pierwotny wygląd. Porto jest bardzo popularnym, pełnym uroku malowniczym miastem, zwłaszcza dzięki niewielkim barom i staroświeckim sklepikom, które przyciągają tłumy turystów o każdej porze roku. Zaczerpnij korzyści z tanich wypożyczyczalni samochodów renomowanych parterów Auto Europe. Opłaca się wynająć samochód i zwiedzić ciekawe miejsca w Porto jak: Cais da Ribeira - nabrzeże Ribeira, Igreja de São Francisco - kościół, Palácio da Bolsa, czy Ponte Dom Luís I - most i znak rozpoznawczy miasta. Tylko dzięki naszej taniej wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i staniesz się niezależny od środków komunikacji. Nie zwlekaj! Rezerwuj i oszczędzaj!

  Nasz poradnik o wynajmie samochodu w Porto

  Przed odbiorem samochodu z wypożyczalni na lotnisku lub w centrum Porto, nie zapomnij o ważnych punktach:

  • prawo jazdy, dowód osobisty i wydruk vouchera, który należy przedłożyć w wypożyczalni samochodów w Porto
  • Dla lepszej orientacji zabierz plan miasta lub zarezerwuj mobilny system nawigacyjny
  • przed przejęciem samochodu w Porto sprawdź koniecznie występowanie możliwych uszkodzeń i poinformuj o tym natychmiast firmę wynajmującą

  Masz wąptliwości? Zadzwoń pod nasz numer telefonu dostępny 7 dni w tygodniu +48 222 639 537 bądź odwiedź naszą stronę pomoc.