Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W PALERMO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Tani wynajem samochodów w Palermo z Auto Europe

  Auto Europe jest czołową firmą pośredniczącą w wynajmie samochodów w Palermo, na Sycylii, we Włoszech i na całym świecie z 50 letnim doświadczeniem. Proponujemy tanie samochody do wynajęcia od klasy mini, poprzez auta kompaktowe i klasy wyższej, do samochodów terenowych, kabrioletów i mini vanów w wielu punktach wynajmu w Palermo. Staramy się spełnić indywidualne życzenia każdego naszego klienta, a przede wszystkim realizujemy oczekiwania cenowe, doboru floty i warunków wynajmu samochodów. Szukasz samochodu w Palermo? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami online lub zadzwoń pod numer telefonu dostępny 7 dni w tygodniu: +48 222 639 537. Pomożemy Tobie znaleźć bezpieczny i niezawodny samochód do wynajęcia w Palermo.

  Palermo wypożyczonym samochodem

  Zapraszamy do Palermo - stolicy włoskiej wyspy Sycylii. Tu można zobaczyć zabytki normandzkie, arabskie oraz barokowe. Palermo jest bardzo popularnym miastem szczególnie na długie weekendy. Pyszne jedzenie, markety, wystawy sztuki, ruchliwa atmosfera - wszystko to sprawia, że poczujesz się tu fantastycznie. Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów z Auto Europe i zwiedź szybko i wygodnie miasto. Wybierz z naszej bogato urozmaiconej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu wraz z wyposażeniem i pozwól równocześnie oczarować się cudownym krajobrazem Palermo. Polecamy najczęściej odwiedzane miejsca przez turystów: Capella Palatina z XII wieku, Katedra S. Rosalia, Pałac Cuba. Warto wynająć samochód w centrum Palermo i zwiedzić interesujące kąpieliska w okolicy. Więcej wskazówek dotyczących taniej wypożyczalni samochodów z Auto Europe znajdziesz tu.

  Tanie samochody do wynajęcia w Palermo

  Zrób pierwszy krok! Zaplanuj dobrze Twoją wycieczkę do Palermo i zdecyduj się na tani samochód do wynajęcia z Auto Europe. Wybierz z naszej bogatej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu i przekonaj się o naszych ofertach z gwarancją niskich cen i najlepszym serwisem. A jeśli masz pytania dotyczące wypożyczalni samochodów w Palermo skontaktuj się z naszym call center. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.