Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W OSLO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów z Oslo w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Oslo i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Oslo i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz Twój ulubiony samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Oslo, w całej Norwegii a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Oslo, Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Urlop w Oslo z wypożyczonym samochodem?

  Oslo - położone jest w południowej części Norwegii nad Fiordem Oslo (Oslofjord). Miasto to jest stolicą państwa i stanowi główny ośrodek gospodarczy, kulturalny oraz naukowy kraju. Szerokie ulice, eleganckie ogrody i parki, solidne budowle i starannie przemyślana zabudowa ulic z ładnymi perspektywami nadają Oslo szacowny wygląd. Miasto oferuje wiele sposobów aktywnego spędzenia czasu. W okolicach Oslo można wędkować, korzystać z kortów tenisowych prywatnych i miejskich (w parku Frogner), odkrytych i krytych basenów oraz kręgielni. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Oslo jak: Zamek i forteca Akershus, Pałac Królewski, Karl Johans gate - główna ulica miasta, ratusz, w którym odbywa się corocznie uroczystość wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla i wiele intersujących muzei. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Wystarczy, że klikniesz i zobaczysz nasze dostępne punkty wynajmu samochodu w Oslo.

  Informacje o wynajmie samochodów w Oslo

  Wynająć samochód w Oslo za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w Auto Europe w pięknej stolicy Norwegii. Wypożycz tanio samochód, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop! Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Oslo, wybierz z naszego szerokiego zestawu pojazdów ulubioną kategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii +48 222 639 537.