Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W OLSZTYNIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Olsztynie w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Olsztynie, w licznych miastach w Polsce i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Olsztynie i pozwól sobie na komfortową jazdę. Wybierz odpowiedni dla Ciebie samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Jeśli chcesz wynająć samochód w Olsztynie Auto Europe oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjne niskie ceny.

  Urlop w Olsztynie z wypożyczonym samochodem?

  Stolica województwa warmińsko-mazurskiego - Olsztyn położona jest nad rzeką Łyną i kilkoma jeziorami. Miasto jest dogodną bazą wypadową zarówno na Warmię, jak i na Mazury. W Olsztynie kwitnie nie tylko turystyka, ale również życie kulturalne; działają tu liczne galerie i teatry, odbywają się imprezy cykliczne, m.in. festiwale bluesowe i teatralne. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Olsztynie jak: XIV-wieczny zamek, fragmenty murów miejskich z Wysoką Bramą w pobiżu Starego Miasta, elegancki Nowy Ratusz wzniesiony na początku XX w. w stylu włoskiego renesansu oraz katedrę św. Jakuba z poł. XV w. Tereny rekreacyjne Olsztyna znajdują się w północnej części miasta. Turyści zmęczeni zwiedzaniem mogą odpocząć nad Jeziorem Kortowskim lub pospacerować po lesie i zatrzymać się nad malowniczym przełomem Łyny. Dzięki wypożyczalni samochodów Auto Europe pobyt w Olsztynie staje się jeszcze bardziej przyjemniejszy.

  Samochody do wynajęcia w Olsztynie

  Jak można wynająć tanio samochód w Polsce? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia na portalu Auto Europe. Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Polsce, albo wybierz z naszego szerokiego zestawu, odpowiednią lokalizację, kategorię samochodu wraz z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu samochodu w Olsztynie lub rezerwacji uzyskasz pod numerem telefonu naszej infolinii: +48 222 639 537.