Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W NOWYM JORKU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Darmowa anulacja do 48 godzin przed odbiorem auta
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu
  • 24000 lokalizacji na świecie

  Wynajem samochodów w Nowym Jorku

  Nowy Jork to bez wątpienia największa metropoliczna atrakcja w Stanach Zjednoczonych. Potężne i liczne drapacze chmur, mieszanka kulturowo rasowa, wspaniałe restauracje jak i nigdy nie śpiące ulice Nowego Jorku przemierzane słynnymi żółtymi taksówkami, sprawiają iż wycieczka najlepiej wypożyczonym samochodem jest marzeniem wielu turystów. Z Auto Europe masz możliwość tanio wypożyczyć samochód w Nowym Jorku i w przyjemny sposób zwiedzić miasto. Oferujemy tanią wypożyczalnię samochodów nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych punktach wynajmujących samochody w centrum Nowego Jorku. W naszej bogato urozmaiconej flocie samochodów każdy znajdzie z pewnością odpowiednią kategorię samochodu do wynającia.

  Wynajętym samochodem po Nowym Jorku

  Właśnie w Nowym Jorku znajdują się najsłynniejsze symbole USA - jednym z nich to Statuła Wolności. Podróżując wynajętym samochodem po ulicach Nowego Jorku warto udać się do Manhattan nazywanego nigdy nie śpiącym "city", jest ono jedynym w swoim rodzaju centrum rozrywki przy słynnej ulicy Brodway. Już sama przejażdżka wypożyczonym samochodem pomiędzy ścianami strzelistych budynków jest niesamowitym przeżyciem. Zaplanuj wycieczkę do ekscytującego miasta Nowy Jork! Nie zwlekaj, wynajmij samochód z Auto Europe i przyjedź do sąsiadujących dzielnic. Z centrum Manhattanu dojedziesz najlepiej wypożyczonym samochodem do Chinatown i Lower East Side. Ogromne wrażenie robią skupiska artystyczne Greenwich i East Village. Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów i odwiedź Muzea Metropolitan oraz galerie, które można zwiedzać tygodniami. Auto Europe lider pośrednictwa wynajmu samochodów za szczególnie niskie ceny i najlepszy fachowy serwis ułatwi Ci podróżowanie po okolicy Nowego Jorku.

  Prosta rezerwacja wynajmu samochodów

  Zarezerwuj prosto szybko i pewnie samochód do wynajęcia z Auto Europe. U nas otrzymasz super ofertę taniej wypożyczalni samochodów w Nowym Jorku, ale również w wielu innych lokalizacjach na całym świecie z gwarancją najniższej ceny i najlepszym serwisem. Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów? Zadzwoń do nas! Nasz call center jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu: +48 222 639 537.

  Popraw jakość pobytu na naszej stronie

  Używasz przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo.

  Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki Chrome lub Firefox