Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W NICEI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Nicei z Auto Europe

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Nicei, we Francji i na całym świecie. Wypożycz samochód w Nicei i podróżuj komfortowo podczas wycieczki objazdowej. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni w centrum Nicei, a także na lotnisku. Jeśli chcesz wynająć samochód w Nicei Auto Europe oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Urlop w Nicei z wypożyczonym samochodem

  Nicea (fr. Nice) jedno z największych i najważniejszych miast południowej Francji nazywana jest letnią stolicą Francji. Nicea rozciąga się wzdłuż zatoki, która ze względu na wyjątkowo piękny koloryt nosi nazwę Zatoki Aniołów. Miasto łączy wspaniałą osiemnastowieczną tradycję z zaletami nowoczesnego kurortu. Łagodny klimat stworzony przez otaczające Alpy sprzyja wypoczynkowi na piaszczystych plażach. Warto skorzystać z wypożyczalni samochodów w Nicei i zwiedzić ciekawe miejsca jak np. Katedra św. Mikołaja, Pałac Lascaris, Pałac Senacki, Obserwatorium Astronomiczne, a także przespacerować się słynną Promenadą Anglików. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Pojedź najlepiej wynajętym samochodem do miejsowości turystycznych w pobliżu Nicei jak: Monaco, Menton, San Remo.

  Informacje o wynajmie samochodów w Nicei

  Wynająć samochód w Nicei za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji w Auto Europe na samochód do wynajęcia w najpięknieszym mieście Francji. Jeśli chcesz odebrać samochód na lotnisku w Nicei i zwrócić w innym mieście np. w Paryżu, Marsylii - w Auto Europe to żaden problem. Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii dostępny 7 dni w tygodniu: +48 222 639 537.

  Przydatne Linki

  Lotnisko - Nicea