Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W MARSYLII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Marsylii - Najlepsze ceny

  W Auto Europe znajdziesz atrakcyjne ceny wynajmu samochodów w Marsylii. Wyjeżdżasz na urlop do Francji i potrzebujesz samochodu, aby móc podróżować wygodnie? Wybierz Twój ulubiony samochód z proponowanej przez nas floty renomowanych wypożyczalni. Auto Europe porówna dla Ciebie wszystkie oferty wypożyczalni samochodów w Marsylii lub innym mieście we Francji. Sprawdź nasze ceny i zdecyduj się na rezerwację już dziś.

  Wypożyczalnia samochodów Marsylia

  Zapraszamy do Marsylii (fr. Marseille) - miasta w południowej Francji, w regionie Prowansja-Alpy-Wybrzeże Lazurowe, w departamencie Bouches-du-Rhône. Marsylia to niezwykle barwne miasto, które rozwinęło się wokół Starego Portu Vieux Port, gdzie dziś mieszczą się urocze kawiarnie z widokami na zatokę. Przepiękne widoki, ciekawe wystawy, kasyno, koncerty i specjalności kulinarne - wszystko to sprawia, że Marsylia jest bardzo popularna. Warto wynająć samochód i zwiedzić ciekawe miejsca w Marsylii jak: Pałac Pharo, bazylika Notre Dame de la Garde, zamek If, liczne muzea i galerie. Tylko dzięki naszej taniej wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i będziesz niezależny od publicznych środków komunikacji.

  Nasz poradnik o wynajmie samochodu w Marsylii

  Przed odbiorem samochodu z wypożyczalni na lotnisku lub w centrum Marsylii, nie zapomnij o zabraniu ważnych dokumentów jak: prawo jazdy, dowód osobisty i wydruk vouchera, który należy przedłożyć w wypożyczalni samochodów w Marsylii. Dla lepszej orientacji zabierz plan miasta lub zarezerwuj mobilny system nawigacyjny w Auto Europe. Przed przejęciem samochodu w Marsylii sprawdź koniecznie stan samochodu. Masz wąptliwości co do wynajmu? Zadzwoń pod nasz numer telefonu dostępny 7 dni w tygodniu +48 222 639 537.

  Przydatne Linki

  Lotnisko - Marsylia