Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W MALMO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Malmo w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Malmo i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Malmo i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Malmo, w całej Szwecji a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Malmo Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Urlop w Malmo z wypożyczonym samochodem

  Trzecie co do wielkości miasto Szwecji Malmo (szw. Malmö) leży na południu, tuż przy cieśninie Sund (szw. Öresund). Zbudowany w 2000 roku most łączy teraz Malmo z Kopenhagą, co niezwykle ułatwia podróżowanie między dwoma krajami. Droga z dworca centralnego na kopenhaskie lotnisko trwa 21 minut, w centrum stolicy Danii jest się po 35 minutach. Promy do Ystad czy tanie loty Wizzair z Polski czynią Malmo atrakcyjnym miejscem, w kórym można zapoznać się z niezłym kawałkiem Skandynawii. Malmo to miasto wielokilometrowych piaszczystych plaż prawie w samym centrum, prześlicznych parków oraz dużej ilości restauracji i sklepów. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Malmo jak: centrum starego miasta Stortorget - rynek, po jego środku stoi pomnik Karola X na koniu. Dzięki temu królowi miasto wraz okolicznymi ziemiami przyłączone zostało do Szwecji, dalej zamek Malmohus z XV, XVI w., gotycki kościół z XIV w. i ratusz z XVI w. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Wystarczy, że klikniesz i zobaczysz nasze dostępne punkty wynajmu samochodu w Malmo.

  Informacje o wynajmie samochodów w Malmo

  Wynająć samochód w Malmo za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w pięknym mieście Szwecji. Wypożycz tanio samochód z Auto Europe, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop! Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Malmo, wybierz z naszego szerokiego zestawu pojazdów ulubionąkategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii +48 222 639 537 lub zerknij na pomoc.