Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W LOS ANGELES

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Los Angeles z Auto Europe

  Największe miasto w stanie Kalifornia - Los Angeles, zwane również miastem aniołów przyciąga turystów, którzy pragną zobaczyć słynną dzielnicę i znak Hollywood. Główne zainteresowanie budzi Aleja Gwiazd oraz kino Mann´s Chinese Theatre, gdzie corocznie wręczane są filmowe Oskary. Los Angeles to także skupisko ludzi show businessu, posiadających bogate wille w dzielnicach jak: Hollywood, Beverly Hills czy Bel Air. Z Auto Europe masz możliwość wypożyczyć tanio samochód w Los Angeles i w przyjemny sposób zwiedzić to ciekawe miasto. Oferujemy tani wynajem samochodów w Los Angeles, nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych punktach wynajmujących samochody w centrum miasta. W naszej bogato urozmaiconej flocie samochodów każdy znajdzie z pewnością odpowiednią kategorię samochodu do wynajęcia.

  Tani wynajem samochodów w Los Angeles

  Podróżując wynajętym samochodem po ulicach Los Angeles warto też udać się na spacer do górskiego Griffith Park, czy dalej pojechać do Santa Monica Boulevard, gdzie znajduje się Hollywood Cemetntery, który jest miejscem spoczynku wielkich gwiazd ekranu. Zaplanuj wycieczkę do Los Angeles i wynajmij samochód z Auto Europe. Głównym punktem programu podczas pobytu w Los Angeles jest Disneyland, State Park, oraz Exposition Park. Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów i odwiedź też dzielnicę Santa Monica, gdzie zobaczysz słynne molo znajdujące się nad wybrzeżem Pacyfiku. Auto Europe lider pośrednictwa wynajmu samochodów za szczególnie niskie ceny i najlepszy fachowy serwis ułatwia podróżowanie po okolicy Los Angeles.

  Samochody do wynajęcia w Los Angeles

  Zarezerwuj szybko pewnie i nieskomplikowanie samochód do wynajęcia w Los Angeles z Auto Europe. U nas otrzymasz super ofertę wypożyczalni samochodów w Los Angeles, ale również w wielu innych lokalizacjach w USA i na całym świecie i do tego z gwarancją najniższej ceny i z fachowym serwisem. Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów w Stanach Zjednoczonych? Nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas! Nasz call center jest dostępny 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu: +48 222 639 537.