Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W ŁODZI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Łodzi w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów w Łodzi, w większych miastach w Polsce i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Łodzi i pozwól sobie na komfortową jazdę. Wybierz odpowiedni dla Ciebie samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Jeśli chcesz wynająć samochód w Łodzi Auto Europe oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjne niskie ceny.

  Po Łodzi wypożyczonym samochodem?

  Miasto Łódź położone na Wzniesieniach Łódzkich, na dziale wodnym i rzędu Wisły i Odry, jest ważnym ośrodkiem akademickim i kulturalnym, posiada także międzynarodowy port lotniczy. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zobaczyć szczególnie ciekawe miejsca w Łódzi jak: plac Wolności i Rynek Starego Miasta, pałac Izraela Poznańskiego przy ul. Ogrodowej, Pałac Roberta Schweikerta - obecnie Instytut Europejski i koniecznie pospacerować wzdłuż ulicy Piotrowskiej - jednej z najdłużych ulic handlowych w Europie. Po zwiedzaniu miasta polecamy wybrać się wypożyczonym samochodem w tereny leżące nieopodal miasta, jak np.do Tumina, Łęczycy, czy Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie w piękne krajobrazy wpisane są cenne zabytki architektury. To właśnie w tych miejscach ukryta jest historia Polski i historia regionu, którą naprawdę warto poznać. Dzięki naszej wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji.

  Tani wynajem samochodów w Łódzi

  Jak można wynająć tanio samochód wPolsce? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia na portalu Auto Europe. Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Polsce, albo wybierz z naszego szerokiego zestawu odpowiednią lokalizację, kategorię samochodu wraz z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu samochodu w Łodzi lub rezerwacji uzyskasz pod numerem telefonu naszej infolinii +48 222 639 537.