Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W KOPENHADZE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Kopenhadze

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Kopenhadze i w całej Danii. Wypożycz samochód na weekend w Kopenhadze i pozwól sobie na luksusową jazdę po mieście. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni w centrum Kopenhagi a także na lotnisku i oferują samochody w różnych kategoriach np. mini, kabriolety, vany, a także samochody luksusowe i sportowe.

  Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga

  Stolica Danii Kopenhaga to idealne miejsce na spędzenie urlopu o każdej porze roku. Wszystko tu znajduje się w zasięgu ręki, tak jak np. wspaniałe restauracje w ogrodach Tivoli, pałac Królowej Małgorzaty w Amalienborg oraz godne zobaczenia zbiory klejnotów koronnych w Zamku Rosenborg. Serce Kopenhagi to długi deptak o nazwie Stroget, wzdłuż którego umieszczone są eleganckie i różnorodne sklepy. Dla zmęczonych turystów pragnących poczuć atmosferę miasta godnym polecenia jest posmakowanie piwa Calsberg lub Tuborg w typowym zestawie z czerwonymi duńskimi kiełbaskami.

  Wynająć samochód w Kopenhadze

  Szukasz taniej wypożyczalni samochodów w Kopenhadze za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak zarezerwować samochód do wynajęcia w Auto Europe na stronie internetowej. W naszej firmie możesz wynająć samochód w Kopenhadze i oddać w innym mieście w Danii, a jeśli chcesz prowadzić auta sam, w Auto Europe możesz nawet zameldować innych dodatkowych kierowców. Skorzystaj więc z naszej usługi wynajmu, a jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer naszej infolinii +48 222 639 537.