Auto Europe

  • POLSKA
  • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

    TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W KOPENHADZE

    Wynajem samochodów na całym świecie
    Alamo Rental Car
    Avis Car Rental
    Budget Rental Car
    Dollar Car Rental
    Europcar
    Hertz
    National Car Rental
    Sixt Rent a Car
    Wynajem samochodów na całym świecie

    Wynajem samochodów w Kopenhadze

    Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Kopenhadze i w całej Danii. Wypożycz samochód na weekend w Kopenhadze i pozwól sobie na luksusową jazdę po mieście. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni w centrum Kopenhagi a także na lotnisku i oferują samochody w różnych kategoriach np. mini, kabriolety, vany, a także samochody luksusowe i sportowe.

    Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga

    Stolica Danii Kopenhaga to idealne miejsce na spędzenie urlopu o każdej porze roku. Wszystko tu znajduje się w zasięgu ręki, tak jak np. wspaniałe restauracje w ogrodach Tivoli, pałac Królowej Małgorzaty w Amalienborg oraz godne zobaczenia zbiory klejnotów koronnych w Zamku Rosenborg. Serce Kopenhagi to długi deptak o nazwie Stroget, wzdłuż którego umieszczone są eleganckie i różnorodne sklepy. Dla zmęczonych turystów pragnących poczuć atmosferę miasta godnym polecenia jest posmakowanie piwa Calsberg lub Tuborg w typowym zestawie z czerwonymi duńskimi kiełbaskami.

    Wynająć samochód w Kopenhadze

    Szukasz taniej wypożyczalni samochodów w Kopenhadze za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak zarezerwować samochód do wynajęcia w Auto Europe na stronie internetowej. W naszej firmie możesz wynająć samochód w Kopenhadze i oddać w innym mieście w Danii, a jeśli chcesz prowadzić auta sam, w Auto Europe możesz nawet zameldować innych dodatkowych kierowców. Skorzystaj więc z naszej usługi wynajmu, a jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer naszej infolinii +48 222 639 537.