Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W HERAKLION

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Heraklion z Auto Europe

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Heraklion i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Heraklion i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Heraklion, w całej Grecji a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Heraklion Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Urlop w Heraklion z wypożyczonym samochodem?

  Heraklion, także Iraklion - największe miasto i główny ośrodek administracyjny greckiej wyspy Krety, położone na północnym wybrzeżu, ok. 6 km od Knossos. Heraklion to miasto z dużym portem handlowym, z licznymi zabytkami i muzeami. Niedaleko, ok. 14 kilometrów od centrum, znajduje się największe na Krecie lotnisko w Gurnes. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Heraklion jak: Rocca al Mare - średniowieczna forteca wenecka, mieszcząca się w porcie, mury miejskie z bastionem Martinengo, gdzie znajduje się grób Nikosa Kazantzakisa, Muzeum Archeologiczne czy Muzem Ikon. Właśnie dzięki wypożyczalni samochodów wystartujesz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Wystarczy, że klikniesz i zobaczysz nasze dostępne punkty wynajmu samochodu w Heraklion.

  Informacje o wynajmie samochodów w Heraklion

  Wynająć samochód w Heraklion za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w Auto Europe na pobyt w pięknym mieście na Krecie. Wypożycz tanio samochód, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop! Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Heraklion, wybierz z naszego szerokiego zestawu pojazdów ulubioną kategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii +48 222 639 537.