Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W HELSINKACH

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Helsinkach

  Auto Europe oferuje tanią wypożyczalnię samochodów w Helsinkach i na całym świecie. Zaplanuj urlop lub weekend w Helsinkach i skorzystaj z usługi wynajmu samochodu w Helsinkach. Wybierz odpowiedni samochód z dostępnej floty i bądź mobilny. Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów są dostępne w centrum i na lotnisku w Helsinkiach oraz w całej Finlandii. Jeśli chcesz wynająć samochód w Helsinkach, Auto Europe oferuje bezpieczne i niezawodne modele samochodów dla każdego kierowcy.

  Wypożyczalnia samochodów Helsinki

  Stolica Finlandii Helsinki to niewielkie miasto, pełne zieleni i żyjące w symbiozie z otaczającym je z trzech stron morzem. Nadmorskie spacery, rejsy po morzu, spokój i przyjemne knajpki z widokiem na morze sprawiają doskonałe warunki na relaks. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić ciekawe miejsca w Helsinkach jak: Senaatintori (plac senacki), Suomenlinna - twierdza wybudowana w 1748 roku przez Szwedów, Pałac Prezydencki z końca XIX wieku i wiele ciekawych muzei i galerii. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i nie musisz korzystać z publicznych środków komunikacji. Pojedź też do ciekawych miejsc turystycznych w pobliżu okolicy Helsinek jak: Kirkkonummi, Turku czy Porvoo.

  Tani wynajem samochodów w Helsinkach

  Szukasz taniej wypożyczalni samochodów w Helsinkach? Nie ma nic prostszego, jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w Auto Europe w najpięknieszym mieście Finlandii - Helsinkach. Odbierz samochód z wypożyczalni, oprzyj się wygodnie o siedzenie, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na wymarzony urlop. Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii dostępny 7 dni w tygodniu: +48 222 639 537.

  Przydatne Link

  Lotnisko - Helsinki