Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W GDAŃSKU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Gdańsku z Auto Europe

  Auto Europe jest firmą, która istnieje na rynku wynajmu samochodów od ponad 50 lat. Jeśli szukasz możliwości wynajmu samochodów w Gdańsku, zajrzyj na naszą stronę! Auto Europe współpracuje z międzynarodowymi wypożyczalniami, umożliwiając odbiór samochodu na lotnisku, w centrum miasta i na dworcu głównym stacji kolejowej. Sprawdź naszą ofertę online bądź zadwoń na infolinię +48 222 639 537.

  Ruch drogowy i parkingi

  Gdańsk połączony jest z Sopotem i Gdynią tak zwaną obwodówką Trójmiasta, drogą ekspresową S6, która dalej prowadzi do Szczecina. Z Gdańska do Warszawy jest około 360 kilometrów w zależności jaką trasę się wybierze.

  Strefa płatnego parkowania znajduje się w centrum Gdańska i oznaczona jest znakami drogowymi. Parkometry znajdują się przy parkingach. Straż Miejska jest pilna, więc warto pamiętać o bilecie na parking i parkowaniu samochodu w miejscach dozwolonych. Więcej wiadomości o ruchu drogowym w Polsce, znajdziesz na naszej stronie informacje dla kierowców.

  Informacje geograficzne

  Znajdujący się nad morzem Gdańsk wabi wielu turystów z Polski i zagranicy. To stolica województwa pomorskiego i ważny ośrodek przemysłowy z dużym portem handlowym. Trójmiasto jest czwartą co do wielkości aglomeracją w Polsce. Zimy są łagodne, przy czym wiatr od morza może być dość nieprzyjemny. Wiosna i lato są ciepłe, a bryza ochładza powietrze.

  Port lotniczy

  Port Lotniczy Gdańsk - Rebiechowo im. Lecha Wałęsy mieści się w Rebiechowie, 12 km na zachód od centrum Gdańska i jest częścią krajowego, europejskiego i światowego systemu transportowego. Jako trzeci co do wielkości port lotniczy w Polsce stanowi zapasowe lotnisko dla portu lotniczego w Warszawie. Linie lotnicze operujące z i do Portu Lotniczego w Gdańsku to, Austrian Airlines, Norwegian, Irlandzkie Tanie Linie, Wizzair i wiele innych. Połączenie Gdańska z portem lotniczym zapewniają linie komunikacji miejskiej, łatwo dotrzeć tutaj samochodem lub taksówką. Auto Europe umożliwia wynajem samochodów w Gdańsku na lotnisku poprzez współpracę z renomowanymi wypożyczalniami jak National czy Thrifty.
  Oficjalna nazwa: Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
  Adres: Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk
  Strona internetowa lotniska: www.airport.gdansk.pl
  Telefon: 801 066 808, +48 525 673 531

  Transport publiczny

  Trójmiasto połączone jest kolejką podmiejską, którą szybko i sprawnie można przemieszczać się po aglomeracji. Szybka Kolej Miejska w czasie szczytu kursuje co 7-8 minut. Oprócz kolejki, w Gdańsku funkcjonuje ponad 70 linii autobusów, 12 linii tramwajów, a w wakacje uruchamiane są 3 linie tramwajów wodnych.