Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WE FLORENCJI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów we Florencji z Auto Europe

  Auto Europe jest firmą pośredniczącą w wynajmie samochodów w Florencji i we Włoszech oraz na świecie z ponad 60 letnim doświadczeniem. W naszej ofercie proponujemy tanie samochody do wynajęcia od klasy mini, poprzez auta kompaktowe i klasy wyższej, do samochodów terenowych, kabrioletów i mini vanów w wielu punktach w Florencji. Staramy się spełnić indywidualne życzenia każdego naszego klienta, a przede wszystkim realizujemy oczekiwania cenowe, doboru floty i warunków wynajmu samochodów. Wybierasz się na wycieczkę objazdową do Włoch i szukasz samochodu we Florencji? Skontaktuj się z nami online lub zadzwoń pod numer telefonu dostępny 7 dni w tygodniu: 222 639 537! Znajdziemy dla Ciebie bezpieczny i niezawodny samochód do wynajęcia w Florencji.

  Florencja wypożyczonym samochodem

  Zapraszamy do Florencji - miasta jednego z najbardziej nastrojowych i najprzyjemniejszych w całych Włoszech. W pięknej Florencji można wiele zobaczyć i mnóstwo przedsięwziąć. Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów z Auto Europe i zwiedź szybko i wygodnie miasto. Wybierz z naszej bogato urozmaiconej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu wraz z wyposażeniem i pozwól równocześnie oczarować się cudowną panoramą Florencji. Polecamy najczęściej odwiedzane miejsca przez turystów: Katedrę Santa Maria del Fiore, Dzwonnicę Giotta i Galerię Uffizi. Warto wynająć samochód w centrum Florencji i zwiedzić okolicę miasta. Koniecznie pojedź wypożyczonym samochodem do Lucca i Siena. Więcej wskazówek dotyczących taniej wypożyczalni samochodów we Florencji i całych Włoszech z Auto Europe znajdziesz w informacjach od kierowców.

  Tanie samochody do wynajęcia w Florencji

  Zrób pierwszy krok! Zaplanuj dobrze Twoją wycieczkę do Florencji i zdecyduj się na tani samochód do wynajęcia z Auto Europe. Wybierz z naszej bogatej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu i przekonaj się o naszych ofertach z gwarancją niskich cen i najlepszym serwisem. A jeśli masz pytania dotyczące wypożyczalni samochodów w Florencji skontaktuj się z nami!