Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W EDYNBURG

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów z Edynburg w najlepszej cenie

  Auto Europe ułatwia zwiedzanie Edynburga (engl. Edinburgh) - stolicy Szkocji szybko tanio i wygodnie wynajętym samochodem. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni w różnych lokalizacjach, nie tylko w centrum Edynburga, ale także na lotnisku i wielu innych miejscowościach Wielkiej Brytanii. Wybierz z naszej urozmaiconej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu i pozwól oczarować się bajkowym krajobrazem miasta.

  Odkryj Edynburg wypożyczonym samochodem

  Do ciekawych miejsc w Edynburgu dotrzesz najwygodniej i najszybciej wypożyczonym samochodem z Auto Europe, dzięki czemu staniesz się niezależny od publicznych środków komunikacji. Polecamy najczęściej odwiedzane miejsca przez turystów: Pałac Holyrood, Zamek Edynburg, ogrody przy Princes Street, w centrum którego znajduje się sztuczne wzgórze: The Mound. Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów nie tylko w centrum Edynburga, nasi partnerzy wynajmujący samochody są osiągalni w całej Wielkiej Brytanii, w Europie a nawet poza oceanem. Warto wypożyczyć samochód i zobaczyć też okolicę Edynburga. Przyjedź do nieopodal położonej miejscowości Glasgow, czy do Dundee jedynego szkockiego miasta usytuowanego na południowym stoku, co pozwala przypuszczać, że jest ono najcieplejszym i najbardziej słonecznym w Szkocji.

  Wypożyczyć samochód w Edynburgu

  Zaplanuj dobrze Twoją wycieczkę do Edynburga i zdecyduj się na samochód do wynajęcia z Auto Europe. Wybierz z naszej floty samochodów odpowiednią kategorię samochodu i przekonaj się o naszych specjalnych ofertach z gwarancją niskich cen i najlepszym serwisem. Nasza infolinia dostępna jest 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu: +48 222 639 537.

  Przydatne linki

  Lotnisko - Edynburg