Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W DORTMUNDZIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Dortmundzie

  Dortmund największe miasto w zagłębiu Ruhry, w ostatnich latach przekształciło się z typowego ośrodka przemysłowego w kosmopolityczną metropolię. Oprócz wielu ciekawych zybytków oraz muzeów warto także odwiedzić browary i skosztować świeżo ważonego piwa, ponieważ jest to drugi po Monachium ośrodek browarniczy w Europie. W Dortmundzie znajduje się też wiele terenów zieleni oraz obiekty sportowe, gdzie na rekreacji można miło spędzić czas. Wypożyczalnia samochodów Auto Europe oferuje wynajem samochodów w Dortmund nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych punktach wynajmu w centrum miasta. W naszej bogato urozmaiconej flocie samochodów każdy znajdzie z pewnością odpowiednią kategorię samochodu do wynającia na pobyt w Dortmundzie.

  Zwiedzaj Dortmund wynajętym samochodem

  Zaplanuj spontanicznie wycieczkę do Dortmund! Jeśli jesteś miłośnikiem piwa, futbolu i dobrej zabawy odwiedź koniecznie Dortmund. Do wszystkich ciekawych objektów w Dortmundzie dojedziesz komfortowo wypożyczonym tanio samochodem z Auto Europe. Polecamy:

  • Stadion Piłkarski Westfalenhalle
  • Muzeum Kultury i sztuki
  • Zoo i Ogród Botaniczny

  Auto Europe lider pośrednictwa wynajmu samochodów za szczególnie niskie ceny i najlepszy fachowy serwis ułatwia podróżowanie po okolicy Dortmundu. Dokonaj jeszcze dziś rezerwacji online na tani samochód do wynajęcia i zaplanuj ciekawą wycieczkę po Dortmundzie.

  Tani wynajem samochodów Dortmund

  Zarezerwuj szybko, pewnie i nieskomplikowanie samochód do wynajęcia z Auto Europe. U nas otrzymasz super ofertę wypożyczalni samochodów w Dortmundzie, ale również w wielu innych lokalizacjach na całym świecie z gwarancją najniższej ceny i najlepszym serwisem. Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów w Niemczech? Nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas! Nasz call center jest dostępny pod numerem telefonu +48 222 639 537.