Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W CORK

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Cork - Najlepsze ceny

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Cork i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Cork i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Cork, w całej Irlandii a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Cork Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Urlop w Cork z wypożyczonym samochodem?

  Cork to drugie co do wielkości miasto Irlandii, leżące przy ujściu rzeki Lee do Morza Celtyckiego. Ośrodek administracyjny hrabstwa Cork i największe miasto prowincji Munster. Jedną z możliwości zwiedzania Cork, szczególnie w okresie letnim jest przejażdżka po mieście wypożyczonym samochodem z Auto Europe. Warto zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Cork jak: kościół św. Anny (St. Anne's Church) z dzwonnicą Shandon Steeple, wieżę Red Abbey, Muzeum Masła a wielbicielom sztuki polecamy operę miejską. Właśnie dzięki naszym wypożyczalniom samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Wystarczy, że klikniesz i zobaczysz nasze dostępne punkty wynajmu samochodu w Cork.

  Informacje o wynajmie samochodów w Cork

  Wynająć samochód w Cork za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w znanym mieście Irlandii. Wypożycz tanio samochód z Auto Europe, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop! Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Cork, wybierz z naszego szerokiego zestawu pojazdów ulubioną kategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodu w Cork lub rezerwacji znajdziesz w sekcji FAQ. Albo zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii: +48 222 639 537.

  Przydatne Linki

  Lotnisko - Cork