Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W BRUKSELI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Brukseli w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Brukseli i w całej Belgii. Szukasz wypożyczalni samochodów w Brukseli na urlop lub spontanicznie na weekend? Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty samochodów i zwiedzaj w komfortowy sposób całe miasto. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Brukseli, w całej Belgii a nawet poza Europą. Jeśli chcesz wynająć samochód w Brukseli, Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Wypożyczalnia samochodów Bruksela

  Stolica Królestwa Belgii Bruksela położona jest nad rzeką Senne, miasto to jest siedzibą króla i parlamentu belgijskiego oraz siedzibą instytucji Uni Europejskiej, NATO, Euroatomu i kilkudziesięciu międzynarodowych organizacji, co czyni ją ważnym miastem w skali całej Europy. Oprócz tego Bruksela stanowi ośrodek kulturalny, naukowy i gospodarczy kraju. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Brukseli jak np. Grand Palace, gdzie można podziwiać mnóstwo bogato zdobionych kamienic oraz imponujący Ratusz Hotel de Ville, pochodzący jeszcze z XV wieku. Dom Króla - Maison du Roi - jest pałacem z XVI wieku, w którym znajduje się obecnie Muzeum Miejskie z kolekcją ceramiki i wyrobów ze srebra. Z pewnością warto odwiedzić katedrę św. Michała z XII wieku, a największą atrakcją są niesamowite XVI-wieczne witraże. Przy pełnym uroku placu Grand Sablon znajduje się gotycki kościół Notre Dame du Sablon. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz na wycieczkę po Brukseli i jesteś niezależny od publicznych środków komunikacji.

  Informacje o wynajmie samochodów w Brukseli

  Wynająć samochód w Brukseli za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w Auto Europe. Wybierz odpowiednią kategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji w internecie. Masz pytania? Zadzwoń do nas pod numer infolinii +48 222 639 537.

  Lotnisko - Bruksela