Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W BILLUND

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Billund z Auto Europe

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Billund i w całej Danii. Na dłuższy urlop lub na weekend wypożycz samochód w Billund i zwiedzaj w komfortowy sposób miasto. Wybierz odpowiednią klasę samochodu z proponowanej przez nas floty i ciesz się na przyjemną wycieczkę. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni w centrum Billund i na lotnisku. Jeśli chcesz wypożyczyć samochód, w Auto Europe znajdziesz najlepsze oferty renomowanych wypożyczalni samochodów w Danii.

  Wypożyczalnia samochodów Billund

  Billund położony jest w centrum Danii, miasto posiada port lotniczy, oddalony 2km od centrum i obsługuje linie lotnicze latające bezpośrednio do Polski. W pobliżu portu znajduje się największy na świecie park rozrywki Legoland. Tu znajdują się różne atrakcje, między innymi miniatury prawdziwych budowli z klocków, jak stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski, liczne karuzele, kina 4D. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić ciekawe miejsca w Billund jak: Centrum Mobillium, Muzeum Lotnictwa czy też Zoo. Zachęcamy również do odwiedzenia parku dzikich zwierząt w Givskud w pobliżu Billund. W promieniu 45 km od miasta Vejle znajdują się także ciekawe miejscowości jak Fredericia, Kolding czy Arhus.

  Tani wynajem samochodów w Billund

  Zaplanowałeś podróż do Billund i chcesz wypożyczyć samochód? W Auto Europe porównasz oferty wszystkich dostępnych wypożyczalni samochodów w Danii. Zadowolenie naszego klienta jest dla nas cenne, dlatego też umożliwiamy dokonanie rezerwacji na wynajem samochodu samodzielnie i bezpiecznie przez nasz portal internetowy w trzech łatwych krokach. Jeśli masz pytania lub niejasności skontaktuj się z naszymi doradcami pod numerem telefonu +48 222 639 537.