Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W BERGEN

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Bergen w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Bergen i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Bergen i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz Twój ulubiony samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Bergen, w całej Norwegii a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Bergen Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Urlop w Bergen z wypożyczonym samochodem?

  Bergen norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego, nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. W Bergen panuje specyficzny klimat, występuje tu największa na świecie amplituda opadów. Pomimo licznych pożarów zachowało się w Bergen wiele ciekawych zabytków, świadczących o dawnej potędze miasta. W mieście odbywa się także wiele imprez kulturalnych muzyki i folkloru norweskiego, w którym udział pozwoli turystom poczuć gorący duch tego narodu. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Bergen jak: Forteca Bergenhus z XII-XIII w, Katedra św. Olafa pochodząca z XIII-XVI w., Kościół NM Panny z XII-XIII w., "Gamle Bergen" czyli Stare Miasto Bergen - zespół cennej XVIII i XIX-wiecznej drewnianej architektury. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Wystarczy, że klikniesz i zobaczysz nasze dostępne punkty wynajmu samochodu w Bergen.

  Informacje o wynajmie samochodów w Bergen

  Wynająć samochód w Bergen za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w Auto Europe w pięknym mieście Norwegii. Wypożycz tanio samochód z Auto Europe, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop! Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Bergen, wybierz z naszego szerokiego zestawu pojazdów ulubioną kategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii: +48 222 639 537.

  Przydatne linki

  Lotnisko - Bergen