Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W BERGAMO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Bergamo w najlepszej cenie

  Auto Europe działa na rynku wynajmu samochodów już od ponad 50 lat. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę wynajmu samochodów w Bergamo na lotnisku, jak również w centrum miasta. Na naszej stronie znajdziesz różne opcje ubezpieczeniowe, tankowania, szeroką gamę kategorii samochodów i obsługę klienta na wysokim poziomie. Zadzwoń i przekonaj się, nasi agenci znajdą Tobie najtańsza opcję wynajmu samochodu. Przeglądnij naszą wyszukiwarkę i zobacz co jest w naszej ofercie. We Włoszech współpracujemy z wieloma wypożyczalniami zarówno międzynarodowymi, jak i lokalnymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić najtańsze oferty wynajmu.

  Ruch drogowy i parkingi

  Zabytkowe Bergamo podzielone jest na dwie części: Górne Miasto (Bergamo Alta) na wzniesieniu, otoczone obronnymi murami z XVII wieku i Dolne Miasto (Bergamo bassa). Do obu części można dostać się samochodem, jednak drogi w górnej części są wąskie i często brukowane. W Górnym Mieście ilość parkingów jest bardzo ograniczona. Najlepiej jest zaparkować w Dolnym Mieście i udać się pieszo w górną część bądź skorzystać z kolejki. Poniżej znajduje się kilka przydatnych informacji o ruchu drogowym w Bergamo i regionie:

  • Radzimy unikać jazdy wąskimi brukowanymi uliczkami Górnego Miasta.
  • W górzystych częściach Lombardii, na krętych drogach używa się klaksonu, tak aby kierowcy wiedzieli o drugim samochodzie nadjeżdżającym z naprzeciwka.
  • Autostrady są płatne we Włoszech.

  Zapraszamy do naszego poradnika z informacjami dla kierowców i dostępnych opcjach tankowania w wypożyczalniach we Włoszech.

  Informacje geograficznie

  Bergamo znajduje się u podnóża Alp na północy Włoch w regionie Lombardia w odległości około 40 kilometrów na wschód od Mediolanu i około 240 kilometrów na północny zachód od Bolonii. Ze względu na swoje położenie niedaleko gór, Bergamo jest miastem, gdzie auta wynajmowane są w celu dojechania do ośrodków narciarskich w Alpach. W tej części Włoch od 15 listopada do 15 kwietnia wymagane są opony zimowe bądź łańcuchy na koła. Wypożyczalnie wyposażają samochody w opony całoroczne, a łancuchy można i należy wykupić na miejscu. Nasza porada: łańcuchy na koła bywają tańsze w supermarketach niż w wypożyczalniach.

  Lotniska

  Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio (BGY) znajduje się na południu od Bergamo i służy również jako trzecie lotnisko Mediolanu, obsługujące tanie linie lotnicze.
  Adres: Via Aeroporto, 13, 24050 Orio Al Serio Bergamo
  Telefon:+39 035 326323
  Strona internetowa: www.milanbergamoairport.it

  Transport publiczny

  Stacja kolejowa Stazione di Bergamo, znajduje się na północnym wschodzie miasta, z której kursują pociągi do Mediolanu i innych miast w regionie. Stąd też odjeżdżają autobusy na lotnisko, podróż trwa około 15 minut. Transport miejski w Bergamo zapewniają autobusy i tramwaje. Miasto Górne i Dolne łączy mała kolejka.