Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W ANTWERPII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Antwerpii

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Antwerpii i w całej Belgii. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Antwerpii i ciesz się komfortową jazdą. Wybierz odpowiednie auto z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Antwerpii, w całej Belgii a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Antwerpii Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Wypożyczalnia samochodów Antwerpia

  Antwerpia to miasto w północnej Belgii nad Skaldą u ujścia do niej Kanału Alberta, ok. 80 km. od Morza Północnego. Miasto to jest światowym cenrum diamentów, warto odwiedzić tu położone w sercu dzielnicy nowoczesne Muzeum Diamentów, gdzie rozmieszczono ekspozycję dotyczącą geologii, historii wydobycia i szlifowania diamentów. Antwerpia tętni życiem, nie tylko w dzień, ale także nocą, jest tu wiele teatrów, często odbywają się opery oraz balet. Otworem stoi wiele pabów i barów mających do zaoferowania ponad czterysta gatunków piwa. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Antwerpii jak: Rynek miasta, zamek Het Steen, liczne kościoły, ciekawe muzea czy zoo. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz na wycieczkę i będziesz niezależny od publicznych środków komunikacji.

  Informacje o wynajmie samochodów w Antwerpii

  Chcesz wynająć samochód w Antwerpii po najniższej cenie? Nie ma nic prostszego, jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia na portalu Auto Europe. W trzech krokach możesz dokonać rezerwacji, potem odebrać samochód i wystartować w dobrym nastroju na wycieczkę po Belgii. Wybierz z naszego zestawu samochodów ulubioną kategorię wraz z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Masz pytania? Zadzwoń do nas pod numer infolinii +48 222 639 537.