Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W AMSTERDAMIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Amsterdamie z Auto Europe

  Decydując się na Auto Europe wybierasz lidera pośrednictwa taniego wynajmu samochodów w Amsterdamie, Holandii i na całym świecie z najlepszym serwisem i gwarancją najniższych cen. Szukanie ofert wypożyczalni samochodów proponowanych przez biura podróży, czy przeglądanie w nieskończoność różnych stron internetowych - należy do przeszłości! Nareszcie koniec z nudzącym porównywaniem cen! Auto Europe znajdzie dla Ciebie błyskawicznie możliwość wypożyczenia samochodu w Amsterdamie. Zaufaj nam, a przekonasz się, że Twój pobyt w Holandii będzie niezapomniany. Skontaktuj się z nami online lub zadzwoń pod numer telefonu: +48 222 639 537.

  Wynajętym samochodem po Amsterdamie

  Zapraszamy do największego miasta Holandii - Amsterdamu. Jest to jeden z najpiękniejszych skansenów ze starymi wiatrakami, ogromem zabytków, długimi kanałami wodnymi, muzeami oraz kolorowymi domkami, które komponują się w nowoczesną zabudowę miasta. Znajduje się tu Pałac Królewski w ratuszu oraz tak zwane "hofjesy" czyli słynne zabytkowe domy usytuowane w rozległych, zielonych ogrodach, pełniące kiedyś funkcję przyklasztornych domów zakonnych. Zaczerpnij korzyści z tanich wypożyczyczalni samochodów w Holandii renomowanych partnerów Auto Europe. Naprawdę opłaca się wynająć samochód i zwiedzić ciekawe miejsca turystyczne Amsterdamu jak: Muzeum Vincenta Van Gogha, Muzeum Rijksmuseum, Pałac Królewski, Wieża Łez, kościół Saint Nicolaaskerk i wiele innych. Tylko dzięki naszej taniej wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i staniesz się niezależny od środków komunikacji. Nie zwlekaj! Rezerwuj i oszczędzaj!

  Wypożyczyć samochód w Amsterdamie

  Zaplanuj dobrze Twoją wycieczkę do Amsterdamu i zdecyduj się na tani samochód do wynajęcia z Auto Europe. Wybierz z naszej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu i przekonaj się o naszych specjalnych ofertach z gwarancją niskich cen i najlepszym serwisem.