Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W ALGHERO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Alghero z Auto Europe

  Auto Europe jest czołową firmą pośredniczącą w wynajmie samochodów w Alghero, na Sardynii, we Włoszech i na całym świecie z 50 letnim doświadczeniem. Proponujemy tanie samochody do wynajęcia od klasy mini, poprzez auta kompaktowe i klasy wyższej, do samochodów terenowych, kabrioletów i dostawczych w wielu punktach wynajmu w Alghero. Staramy się spełnić indywidualne życzenia każdego naszego klienta, a przede wszystkim realizujemy oczekiwania cenowe, doboru floty i warunków wynajmu samochodów. Szukasz samochodu w Alghero? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami online lub zadzwoń pod nasz numer telefonu dostępny 7 dni w tygodniu: 222 639 537, a my znajdziemy dla Ciebie bezpieczny i niezawodny samochód do wynajęcia w Alghero.

  Zwiedzaj Alghero wypożyczonym samochodem

  Zapraszamy do Alghero włoskiego miasta należącego do najbardziej znanych wakacyjnych kurortów Sardynii, ze wspaniałym starym miastem nad brzegiem morza z siecią wąskich uliczek i wciąż zachowanym katalońskim charakterem. Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów z Auto Europe i zwiedź szybko i wygodnie miasto. Wybierz z naszej bogato urozmaiconej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu wraz z wyposażeniem i pozwól równocześnie oczarować się cudownym krajobrazem Alghero. Polecamy najczęściej odwiedzane miejsca przez turystów: ulica z placykiem San Francesco, wieża św. Elmo, skąd zobaczysz molo, port, i krajobraz północy z długą plażą San Giovanni z małą wyspą Magdaleną oraz kolorowymi górami. Warto wynająć samochód w centrum miasta i zwiedzić popularny kompleks jaskiń Groty Neptuna, blisko Alghero około 15 km na zachodzie półwyspu Capo Caccia. Więcej wskazówek dotyczących taniej wypożyczalni samochodów w Alghero i całej Sardynii z Auto Europe znajdziesz w zakładce pomoc.

  Tanie samochody do wynajęcia w Alghero

  Zrób pierwszy krok! Zaplanuj dobrze Twoją wycieczkę do Alghero i zdecyduj się na tani samochód do wynajęcia z Auto Europe. Wybierz z naszej bogatej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu i przekonaj się o naszych ofertach z gwarancją niskich cen i najlepszym serwisem. A jeśli masz pytania dotyczące wypożyczalni samochodów w Alghero skontaktuj się z naszym call center. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.