Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  NIETYPOWE OŚRODKI NARCIARSKIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Nietypowe ośrodki narciarskie na świecie

  Gdzie planujesz spędzić zimowy urlop? Europejczycy wyjeżdżają najczęściej do kurortów narciarskich w Austrii, Szwajcarii lub Francji. Jednak jest także dużo mniej znanych i bardzo dobrze przystosowanych tras do jazdy na nartach w regionach górskich w Andorze, Niemczech, Norwegii, Szwecji, we Włoszech i oczywiście w Polsce. W tych krajach panują zimą minusowe temperatury, co sprawia doskonałe warunki do jazdy na nartach. A jak brzmi: wyjazd na narty na Cypr lub Sycylię? W pierwszej chwili myślisz - to niemożliwe? W poniższej infografice znajdziesz krótką listę miejsc, z którymi kojarzy się lato i słońce, a mimo tego kraje te oferują wspaniałe warunki na super zabawę w białym puchu.

  Aby zobaczyć infografikę, kliknij tu.

  Zbliża się sezon narciarski! Nudzą cię zwyczajne ośrodki narciarskie? Chcesz przeżyć coś niezwykłego? Jeśli tak, poniższe informacje z pewnością Cię zainteresują!

  1. Góry Troodos, Cypr

  Od Wielkanocy do Bożego Narodzenia góry Troodos na Cyprze i najwyższy szczyt Olimp przykryte są gruba warstwą śniegu. Dla narciarzy to marzenie! Jesteś początkującym narciarzem? Zacznij od nauki jazdy w szkółce narciarskiej!

  2. Etna, Włochy

  Chcesz spróbować jazdy na nartach po aktywnym stratowulkanie w Europie? Wybierz się na północną lub południową stronę Etny we Włoszech. Statystyki wskazują, że nie ma tam zagrożenia wypływu lawiny, ale z krateru wydobywają się pary i gazy, co powoduje burze, lekkie turbulencje i silne wiatry. Czy odważysz się na taki wyczyn?

  3. Mount Buller, Australia

  Mount Buller to ośrodek narciarski w Alpach Australijskich położony w pobliżu miasta Melbourne. Na zboczach góry rozciąga się około 300 hektarów tras i 25 wyciągów narciarskich, co sprawia, że ten region zaliczany jest do największych terenów do uprawy sportów zimowych w Australii. Dzięki nowoczesnym maszynom do wytwarzania śniegu, masz gwarancję śmigania po białym puchu od lipca do września.

  4. Dubaj, Emitary Arabskie

  W środku pustyni, w jednym z największych centrów handlowych na świecie, znajduje się pierwszy o powierzchni 22 500 m² kryty ośrodek narciarski w Dubaju na Bliskim Wschodzie. Trudno uwierzyć, ale kilka razy w ciągu dnia, przychodzą na trasę pingwiny, by przywitać gości!

  5. Afryka Północna i Południowa

  Mimo, że w Afryce jest mało stoków narciarskich, warto wypróbować trasy w północnej i południowej części kontynentu. W Maroku rozciągają się trasy o długości 15 km z ponad 20 szlakami na zboczach pasma gór Atlas. Na południu Afryki zaprasza fanów sportów zimowych znakomity park śniegowy przez 10 miesięcy w roku!

  6. Himalaje, Indie

  Gulmarg to dolina w Himalajach i jeden z najbardziej zaśnieżonych regionów górskich świata. Na szczyt o wysokości 4000 m można dojechać jednym z najdłuższych na świecie wyciągów narciarskich. Zjeżdżając po torze z góry w dół trzeba zachować szczególną ostrożność na pobocze i spacerujące nierzadko małpy!

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów dookoła całego świata, aby zapewnić fanom podróżowania komfortową jazdę. Nie ważne, czy planujesz zimowy urlop w Austrii, czy na Sycylii - my staramy się spełnić życzenie każdego naszego klienta. Porównaj ceny samochodów do wynajęcia już dziś, wybierz odpowiednią kategorię, zrób rezerwację w internecie bądź zadzwoń do nas i przekonaj się, jak miło jest podróżować wynajętym samochodem.

  Nietypowe ośrodki narciarskie na świecie

  Popraw jakość pobytu na naszej stronie

  Używasz przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo.

  Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki Chrome lub Firefox