Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  ANULACJA ZABEZPIECZENIA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Bądź zawsze ubezpieczony

  Dobrze jest być przygotowanym na każdą ewentualność. Nasz Program anulacji zabezpieczenia uchroni Cię w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia. Pomimo tego, że nasi klienci mogą bezpłatnie anulować swoją rezerwację do 48 godzin przed odbiorem pojazdu, ten program późnej anulacji obowiązuje też w czasie tych ostatnich 48 godzin, a roszczenie możesz złożyć w ciągu 30 dni. Plany wakacyjne mogą szybko zostać zmienione przez nieoczekiwane strajki, trudną pogodę, czy nagłe ograniczenia. Z tego powodu Auto Europe dołożył wszelkich starań, aby zabezpieczyć Cię na każdą okoliczność. Dlatego właśnie, by zapewnić sobie spokój podczas wyjazdu, wybierz anulację zabezpieczenia podczas dokonywania następnej rezerwacji samochodu na wynajem, by w pełni uchronić się przed nieoczekiwanymi okolicznościami.

  Dodaj anulację zabezpieczenia do mojej rezerwacji samochodu na wynajem

  Aby dodać do wynajmu anulację zabezpieczenia potrzebne jest tylko jedno kliknięcie. Wystarczy, że przy dokonywaniu rezerwacji na naszej stronie zaznaczysz, że wybierasz taką opcję. Możesz też poprosić jednego z naszych specjalistów, aby dodał tę opcję do Twojej rezerwacji, dzwoniąc pod numer +48 222 639 537. Proszę pamiętać, że ten produkt może zostać dodany tylko do rezerwacji dokonanych na co najmniej 48 godzin przed obiorem samochodu i z wynajmem na maksymalnie 21 dni lub o maksymalnej kwocie do 3,000 euro. Zapoznaj się z poniższymi warunkami, aby w pełni zrozumieć nasz nowy produkt i zrelaksuj się z Auto Europe podczas następnego wyjazdu.

  Auto Europe anulacja zabezpieczenia Ogólne Warunki
  Program zwrotu kosztów przy późnym aulowaniu - warunki

  Wszystkie rezerwacje samochodów dokonane w Auto Europe mogą zostać anulowane z jakichkolwiek powodów do 48 godzin przed czasem i datą rozpoczęcia wynajmu. Zarządzaj swoją rezerwacją z Auto Europe tutaj.

  Jeśli chcesz złożyć wniosek w ramach programu zwrotu kosztów za późne anulowanie, prosimy o kontakt z Auto Europe, korzystając z numeru telefonu i / lub adresu e-mail podanego w potwierdzeniu rezerwacji. W przypadku zdarzenia, które może być podstawą do roszczenia, prosimy o kontakt z Auto Europe tak szybko, jak to jest możliwe.

  Co obejmuje program

  Ten program zwrotu kosztów przy późnym anulowaniu:

  Mniej niż 48 godzin przed rozpoczęciem wynajmu lub po odebraniu wynajętego pojazdu, ten program zwrotu kosztów zwróci Ci pełną wartość najmu oraz proporcjonalną część dziennej stawki, jeśli zwrócisz pojazd wcześniej w wyniku którejkolwiek z poniższych sytuacji:

  1.1 Opóźnienie w podróży oraz spóźniony przyjazd.

  1.2 Niezdolność najemcy przez wypadek, obrażenia ciała lub chorobę.

  1.3 Rządowy zakaz podróży lub kwarantanna nałożona do 48 godzin przed rozpoczęciem wynajmu lub w jego trakcie.

  1.4 Wszystkie strajki, w tym strajki linii lotniczych i kontroli ruchu lotniczego itd.

  1.5 Nieunikniony przymus wobec najemcy, aby pozostał w domu z powodu wypadku, obrażeń ciała lub choroby osoby zależnej.

  1.9 Trudna pogoda jak śnieg, mgła, mróz, burza, huragan i erupcja wulkanu.

  Czego nie obejmuje program

  Ten program anulacji nie odpowiada na żadne wnioski, bezpośrednio lub pośrednio, wynikające z lub wniesione przez, lub wynikające z:

  2.1 Najemca nie chce odbyć podróży i nie poinformował Auto Europe na 48 godzin przed odbiorem.

  2.2 Najemca nie posiada wymaganych dokumentów, jak ważne prawo jazdy lub jak karta kredytowa wystawiona na imię i nazwisko kierowcy głównego dokonującego rezerwacji z wypożyczalnią samochodów oraz za brak wystarczających środków potrzebnych do otrzymania wynajmowanego pojazdu.

   Jak złożyć wniosek

   Najemca musi dostarczyć jak najszybciej dowód potwierdzający zdarzenie, ale nie później niż trzydzieści (30) dni od daty pierwszego powiadomienia Auto Europe w ramach programu anulacji.

   Reklamacje nie zostaną uwgldędnione, jeśli klient dowie się o odwołaniu na więcej niż 48 godzin przed odbiorem i nie skontaktuje się z Auto Europe w celu terminowego przetworzenia odwołania.

   Prośby o zwrot kosztów, w przypadku których nie przedstawiono dowodów na poparcie wniosku, mogą również zostać odrzucone.

   Uwaga: w przypadku wniosków wynikających z urazu lub choroby, zostaniesz poproszony o dostarczenie oficjalnego dokumentu medycznego potwierdzającego przyczynę.

   Naszym celem jest zapewnienie, że wszystkie aspekty programu zwrotu kosztów są opracowywane szybko, skutecznie i uczciwie. W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości dotyczących programu zwrotu kosztów lub sposobu obsługi zwrotu kosztów, należy skontaktować się z:

   Auto Europe Deutschland GmbH
   Landsbergerstrasse 155
   80687 Monachium, Niemcy
   Rejestr: Amtsgericht Muenchen HRB 149 828
   Email: Lloydscxl@autoeurope.pt