Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Poradnik opcji tankowania

  http://www.globalmediaserver.com/images/specials/HP_Specials/gbr/fuel.jpg

   

  Poradnik opcji tankowania w Auto Europe

  Auto Europe zapewnia klientom najlepszą jakość usług i profesjonalne doradztwo. Jednym z najważniejszych tamatów przed dokonaniem rezerwacji jest opcja tankowania samochodu. Na tej stronie znajdziesz objaśnienie dwóch podstawowych opcji: pełny - pusty i pełny - pełny. Informacja o opcji tankowania wyświetla się także pod ceną danej oferty wynajmu. Na podstawie każdej z dwóch możliwości można również filtrować wyniki wyszukiwania i sprawdzić ich dostępność. Filtr opcji tankowania znajduje się po lewej stronie monitora przy opcjach wyszukiwania.

   

  Odbiór z pełnym bakiem - zwrot z pustym bakiem

   

  Poradnik opcji tankowania

   

  Wybierając tą opcję klient otrzymuje samochód z pełnym bakiem paliwa, za które płaci przy odbiorze w wypożyczalni. Samochód należy zwrócić z pustym bakiem, ponieważ koszt za niewykorzystane paliwo nie będzie zwrócony. Ta opcja jest korzystna, jeśli decydujesz się na dłuższy okres wynajmu lub wiesz, że będziesz dużo podróżować samochodem i w dniu zwrotu nie będziesz mieć wystarczająco czasu na zajechanie do stacji paliw, aby zatankować samochód. O czym warto pamiętać: cena za paliwo, jaką opłacasz w wypożyczalni przy odbiorze, jest zazwyczaj wyższa niż na stacji paliw. Dodatkowo naliczana jest również opłata za serwis tankowania. Niektóre wypożyczalnie zwracają koszt niewykorzystanego paliwa przy wynajmie nie dłuższym niż 3 dni. Dlatego też warto jest sprawdzić szczegóły regulaminu wynajmu lokalnej wypożyczalni, które znajdziesz w rozdziale: ogólne warunki wynajmu, umieszczone przy każdej wyświetlonej ofercie.

   

  Odbiór z pełnym bakiem - zwrot z pełnym bakiem


  Poradnik opcji tankowania

   

  Jest to najbardziej popularna opcja w gronie naszych klientów. Auto odbierane jest z pełnym bakiem paliwa i należy je zwrócić w pełni zatankowane. W przypadku, gdy auto zostanie zwrócone z niepełnym bakiem paliwa, wypożyczalnia obciąża klienta kosztem pełnego baku paliwa. Cena paliwa w firmie wynajmującej jest z reguły  wyższa niż na stacji paliw i dodatkowo naliczana jest opłata za serwis tankowania. Zaplanuj więcej czasu w dniu  zwrotu samochodu, pojedź na stację paliw i zatankuj do pełna samochód, a unikniesz dodatkowych kosztów.

   

  Jeżeli informacja pełny - pusty lub pełny - pełny nie wyświetla się w wybranej ofercie, szczegóły regulaminu tankownia znajdziesz w rozdziale: informacje o produkcie tuż pod ceną wynajmu.

  Wybierz kraj zamieszkania
  close