Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod bezpłatny numer infolinii (00)800 1124 891.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  PROMOCJE

  Opony zimowe zawarte w cenie wynajmu!

  Samochód z oponami zimowymi

   

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów wraz z oponami zimowymi.
  Jeśli wyjeżdżasz na urlop zimowy i zamierzasz wypożyczyć samochód, pamiętaj także o wyposażeniu samochodu przystosowanym do warunków pogodowych na jezdni. Ponieważ w niektórych krajach posiadanie opon zimowych jest obowiązkowe, Auto Europe oferuje wynajem samochodów wraz z oponami zimowymi wliczonymi już w cenie. Podczas rezerwacji w internecie rozpoznasz takie oferty po oznakowaniu „opony zimowe zawarte w cenie”.

   

   

   Opony zimowe - promocje

   

   

  Informacje o wyposażeniu samochodów w opony zimowe w różnych państwach świata:

   

  Opony zimowe i wynajem samochodów w Europe Wschodniej i Środkowej

  W Polsce i na Węgrzech nie ma ustawy o obowiązkowym wyposażeniu samochodów w opony zimowe. Mimo tego, większość wypożyczalni wyposaża samochody w opony zimowe. W innych krajach Europy jak np. w Czechach, Słowacji i Słowenii możesz także zarezerwować samochód w Auto Europe z oponami zimowymi wliczonymi już w cenie. Takie oferty oznaczone są dopiskiem „opony zimowe zawarte w cenie”.

   

  Opony zimowe i wynajem samochodów w Niemczech

  W Niemczech wprowadzony został przepis odnoszący się do obowiązkowego wyposażenia samochodu w opony odpowiadające warunkom pogodowym. Główna zasada brzmi: jeśli na drogach panują zimowe warunki - należy jeździć na oponach zimowych. W Auto Europe możesz więc wypożyczyć samochód w Niemczech wraz z oponami zimowymi wliczonymi w cenie wynajmu.

   

  Opony zimowe i wynajem samochodów w Szwajcarii

  Choć w Szwajcarii nie wprowadzono generalnej ustawy o obowiązkowym wyposażeniu samochodów w opony zimowe, to jednak takie opony mogą być bardzo pomocne, a w niektórych obszarach odpowiednie ogumienie opon jest częściowo wymagane, szczególnie na zaśnieżonych trasach w terenach górskich. W niektórych naszych zimowych ofertach znajdziesz samochody do wynajęcia w Szwajcarii wraz z oponami zimowymi wliczonymi już w cenie wynajmu.

   

  Opony zimowe i wynajem samochodów w Austrii

  Od 1 listopada do 15 kwietnia wyposażenie samochodów w opony zimowe w Austrii jest obowiązkowe. Aby jeździć bezpiecznie i nie płacić mandatów, każdy kierowca powinien pamiętać w momencie odebrania samochodu z wypożyczalni o oponach przystosowanych do warunków na jezdni. Skorzystaj więc z naszych ofert  w Austrii, które zawierają opony zimowe.

   

  Opony zimowe i wynajem samochodów w Skandynawii, w krajach bałtyckich i w Islandii

  W krajach skandynawskich jak Szwecja, Norwegia i Dania oraz w Finlandii, Islandii, Estonii i na Litwie oferujemy także wynajem samochodów wraz z oponami zimowymi. Rezerwując samochód w internecie odróżnisz takie oferty po oznakowaniu „opony zimowe zawarte w cenie”.

   

  Opony zimowe i wynajem samochodów we Włoszech

  Choć we Włoszech nie ma obowiązku podróżowania samochodem z oponami zimowymi, to jednak w niektórych regionach w okresie od 15 listopada do 31 marca wymagane jest wyposażenie w zimowe ogumienie lub łańcuchy śniegowe. Taką informację znajdziesz na znakach drogowych. Na przykład w obszarze Valle d'Aosta do 15 kwietnia jazda samochodem dozwolona jest z oponami zimowymi lub łańcuchami śniegowymi. Jeżeli zdecydujesz się na nasze specjalne zimowe oferty, masz pewność, że wynajęty samochód we Włoszech wyposażony będzie w łańcuchy śniegowe.

   

  Opony zimowe i wynajem samochodów w Ameryce Północnej

  Jeśli zamierzasz wynająć samochód w Kanadzie lub w USA, wszystkie samochody wyposażone są w opony całoroczne i bez dodatkowej opłaty. Zarezerwuj samochód do wynajęcia już dziś i ciesz się oszczędnościami.

   

  Szczegółowe informacje o wynajmie samochodów i oponach zimowych znajdziesz również w warunkach wynajmu.

  Wybierz kraj zamieszkania
  close