Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod bezpłatny numer infolinii (00)800 1124 891.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  PROMOCJE

  Opony zimowe zawarte w cenie wynajmu!

  Samochód z oponami zimowymi

   

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów wraz z oponami zimowymi.
  Jeśli wyjeżdżasz na urlop zimowy i zamierzasz wypożyczyć samochód, pamiętaj także o wyposażeniu samochodu przystosowanym do warunków pogodowych na jezdni. Ponieważ w niektórych krajach posiadanie opon zimowych jest obowiązkowe, Auto Europe oferuje wynajem samochodów wraz z oponami zimowymi wliczonymi już w cenie. Podczas rezerwacji w internecie rozpoznasz takie oferty po oznakowaniu „opony zimowe zawarte w cenie”.

   

   

   Opony zimowe - promocje

   

   

  Informacje o wyposażeniu samochodów w opony zimowe w różnych państwach świata:

   

  Opony zimowe w Europe Wschodniej i Środkowej

  W Polsce i w Słowacji nie ma ustawy o obowiązkowym wyposażeniu samochodów w opony zimowe. Mimo tego większość wypożyczalni wyposaża samochody w opony zimowe, by zapewnić klientom bezpieczną podróż. W innych krajach Europy jak np. w Czechach wprowadzono obowiązek wyposażenia auta w opony zimowe. Również firmy prowadzące usługi wynajmu samochodów na Białorusi i w Mołdawii oferują samochody z oponami zimowymi bez dodatkowych opłat ze względu na warunki pogodowe. Wszystkie wypożyczalnie w Chorwacji wyposażają flotę w ogumienie zimowe w zalecanym okresie od listopada do kwietnia. W Bułgarii, Rumunii i Słowenii wszystkie samochody w wypożyczalniach wyekwipowane są w opony zimowe, ponieważ jest to niezbędne do jazdy w okresie zimy. Auto Europe zaleca klientom w czasie miesięcy zimowych, by zarezerwować samochód w państwach Europy Wschodniej i Środkowej wraz z oponami zimowymi. Na naszej stronie internetowej znajdziesz oferty z dopiskiem „opony zimowe zawarte w cenie”.

   

  Opony zimowe w Niemczech

  W Niemczech wprowadzony został przepis odnoszący się do obowiązkowego wyposażenia samochodu w opony odpowiadające warunkom pogodowym. Główna zasada brzmi: jeśli na drogach panują zimowe warunki - należy jeździć na oponach zimowych. W Auto Europe możesz więc wypożyczyć samochód w Niemczech wraz z oponami zimowymi wliczonymi w cenie wynajmu.

   

  Opony zimowe w Szwajcarii i na Węgrzech

  Choć w Szwajcarii i na Węgrzech nie wprowadzono generalnej ustawy o obowiązkowym wyposażeniu samochodów w opony zimowe, to jednak takie opony mogą być bardzo pomocne szczególnie w miesiącach zimy na zaśnieżonych drogach terenów górskich. Zwykle wypożyczalnie pobierają za ten serwis dodatkowe opłaty. W niektórych naszych zimowych ofertach znajdziesz samochody do wynajęcia w Szwajcarii i na Węgrzech wraz z oponami zimowymi wliczonymi już w cenie wynajmu.

   

  Opony zimowe w Austrii

  Od 1 listopada do 15 kwietnia wyposażenie samochodów w opony zimowe w Austrii jest obowiązkowe. Aby jeździć bezpiecznie i nie płacić mandatów, każdy kierowca powinien pamiętać w momencie odebrania samochodu z wypożyczalni o oponach przystosowanych do warunków na jezdni. Skorzystaj więc z naszych ofert w Austrii, które zawierają opony zimowe.

   

  Opony zimowe w Skandynawii, w krajach bałtyckich i w Islandii

  W krajach skandynawskich (Norwegia, Szwecja, Dania i Finlandia) oraz w krajach bałtyckich (Estonia, Łotwa, Litwa) oraz w Islandii wypożyczalnie samochodów wyposażają pojazdy w opony zimowe i nie pobierają dodatkowych opłat za ten serwis. Rezerwując samochód w internecie, odróżnisz takie oferty po oznakowaniu „opony zimowe zawarte w cenie”.

   

  Opony zimowe we Włoszech

  Choć we Włoszech nie ma obowiązku podróżowania samochodem z oponami zimowymi, to jednak w niektórych regionach w okresie od 15 listopada do 15 kwietnia wymagane jest wyposażenie w zimowe ogumienie lub łańcuchy śniegowe. Taką informację znajdziesz na znakach drogowych. Na przykład w obszarze Valle d'Aosta od 15 października do 15 kwietnia jazda samochodem dozwolona jest z oponami zimowymi lub łańcuchami śniegowymi. Jeżeli zdecydujesz się na nasze specjalne zimowe oferty, masz pewność, że samochód z wypożyczalni we Włoszech wyposażony będzie w łańcuchy śniegowe.

   

  Opony zimowe na Bałkanach 

  Przygotuj się odpowiednio do jazdy samochodem w okresie zimy, jeśli podróżujesz w krajach bałkańskich. W naszej wyszukiwarce znajdziesz sezonowe oferty oznaczone „opony zimowe zawarte w cenie. Większość wypożyczalni w Macedonii i Czarnogórze oferują bezpłatnie opony zimowe, ponieważ takie wyposażenie jest obowiązkowe zimą. W Serbii od listopada do kwietnia opony zimowe są konieczne w przypadku opodów śniegu i oblodzenia jezdni. W tym okresie pojazdy muszą być wyposażone w łańcuchy śniegowe.  

   

  Opony zimowe w Ameryce Północnej

  Jeśli zamierzasz wynająć samochód w Kanadzie lub w USA, wszystkie samochody wyposażone są w opony całoroczne i bez dodatkowej opłaty. Zarezerwuj samochód do wynajęcia już dziś i ciesz się oszczędnościami.

   

   

  Wybierz kraj zamieszkania
  close