Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  PROMOCJE

  Wypożyczalnia samochodów - opony zimowe w cenie!

  Wynajem samochodw z oponami zimowymi

   

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów wraz z oponami zimowymi wliczonymi w cenę wynajmu. Jeśli wyjeżdżasz na urlop zimowy i zamierzasz wypożyczyć samochód, pamiętaj także o wyposażeniu samochodu przystosowanym do warunków pogodowych na jezdni. Ponieważ w niektórych krajach posiadanie opon zimowych jest obowiązkowe, Auto Europe oferuje wynajem samochodów wraz z oponami zimowymi wliczonymi już w cenie.

   

  Kraj

  Opony zimowe

  Austria
  Austria
  Wliczone w cenę
  Białoruś
  Białoruś
  Wliczone w cenę
  Bośnia i Hercegowina
  Bośnia i Hercegowina
  Wliczone w cenę
  Czechy
  Czechy
  Wliczone w cenę
  Estonia
  Estonia
  Wliczone w cenę
  Finlandia
  Finlandia
  Wliczone w cenę

  Islandia
  Islandia

  Wliczone w cenę

  Kosowo
  Kosowo

  Wliczone w cenę
  Litwa
  Litwa
  Wliczone w cenę
  Łotwa
  Łotwa
  Wliczone w cenę

  Kraj

  Opony zimowe

  Macedonia
  Macedonia
  Wliczone w cenę
  Niemcy
  Niemcy
  Wliczone w cenę
  Norwegia
  Norwegia
  Wliczone w cenę
  Polska
  Polska
  Wliczone w cenę
  Rumunia
  Rumunia
  Wliczone w cenę
  Słowacja
  Słowacja
  Wliczone w cenę
  Słowenia
  Słowenia
  Wliczone w cenę
  Szwecja
  Szwecja
  Wliczone w cenę
  Węgry
  Węgry
  Wliczone w cenę
    
      Podczas rezerwacji w internecie rozpoznasz zimowe oferty po oznakowaniu „opony zimowe zawarte w cenie”. Przygotowaliśmy zestawienie przepisów dotyczących zimowych opon w różnych krajach. Ponieważ opłata za opony zimowe nie jest oferowana przez wszystkie wypożyczalnie samochodów w wymienionych poniżej krajach, pamiętaj, aby wybrać nasz specjalny sezonowy pakiet podczas rezerwacji samochodu online. W rezultacie zaoszczędzisz nie tylko czas i pieniądze, ale także będziesz dobrze przygotowany do bezpiecznej podróży.

   

  Wynajem samochodów - opony zimowe

   

  Szwajcaria

  W Szwajcarii nie ma szczegółowych przepisów dotyczących opon zimowych. Znaki drogowe wskazują obszary, w których opony zimowe są obowiązkowe, dlatego zaleca się dostosowanie samochodu do warunków pogodowych podczas zimowych miesięcy. Wiele wypożyczalni w Szwajcarii wyposaża swoją flotę w opony zimowe i nie pobiera za to żadnych dodatkowych opłat.

   

  Włochy

  Chociaż we Włoszech nie ma ogólnych przepisów, to w niektórych regionach od 15 listopada do 15 kwietnia obowiązują opony zimowe lub łańcuchy śniegowe. Znaki drogowe wskazują, gdzie i kiedy jest to obowiązkowe. Na przykład w rejonie Doliny Aosty pojazdy muszą być wyposażone w opony zimowe lub łańcuchy śniegowe od 15 października do 15 kwietnia. Rezerwując nasze specjalne ceny zimowe, możesz mieć pewność, że wynajmowany samochód we Włoszech będzie wyposażony w łańcuchy śniegowe.

   

  Europa Wschodnia

  W większości krajów Europy Wschodniej wypożyczalnie zapewniają opony zimowe w celu zapewnienia bezpiecznej podróży. Możesz znaleźć pełną listę krajów, w których wypożyczalnie nie pobierają żadnych dodatkowych kosztów w powyższej tabeli. Większość wypożyczalni samochodów w Bułgarii i Chorwacji, gdzie zaleca się wyposażyć samochody w opony zimowe od listopada do kwietnia, również nie pobiera dodatkowych opłat za wyposażenie na zimę.

   

  Ameryka Północna

  Jeśli potrzebujesz samochód na zimowy urlop w USA, nie martw się! Wiele firm wyposaża pojazdy w opony całoroczne i nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. W Kanadzie większość dostawców oferuje opony zimowe tylko na wynajem w Montrealu i Quebec. Radzimy sprawdzić warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji, aby zapoznać się z warunkami wypożyczalni.

   

  Bałkany

  W Macedonii opony zimowe są obowiązkowe od listopada do marca, a wszystkie wypożyczalnie, z którymi współpracujemy, włączają je do swojej oferty wynajmu, podczas gdy w Bułgarii i Czarnogórze niektóre firmy mogą pobierać dodatkową opłatę. Poszukaj naszych specjalnych ofert sezonowych, aby zaoszczędzić na tych dodatkowych opłatach.

  Wybierz kraj zamieszkania
  close