Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Kategorie samochodów

  Kategorie samochodów w Auto Europe

   

  Auto Europe oferuje duży wybór kategorii samochodów na wynajem w ponad 180 krajach całego świata. Bez względu na to, czy jesteś singlem, czy podróżujesz we dwójkę - samochód kategorii mini lub economy jest idealnym sposobem przemieszczania się w kraju, gdzie zamierzasz spędzić wymarzony urlop. Niewielkie wymiary i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że te dwie klasy przeznaczone są szczególnie do jazdy miejskiej. Jeżeli wybierasz się w podróż z grupą przyjaciół, bądź z rodziną i dziećmi samochód klasy średniej albo van z dużą pojemnością bagażnika będzie właściwym modelem.

  Przegląd kategorii samochodów

   

  Poniżej znajdziesz przegląd najpopularniejszych kategorii i modeli samochodów wśród klientów Auto Europe. Kliknij na poniższe klasy samochodów i dowiedz się więcej o szczegółach samochodów. 

   

  Kategoria mini

   

  Samochód mini należy do najmniejszej kategorii samochodów w ofercie Auto Europe. Pojazdy tej grupy cechują małe wymiary i oszczędne zużycie paliwa, choć modele wyposażone są w dość mocne silniki. Mini to idealna kategoria samochodu na wyjazd w weekend lub krótką wycieczkę krajoznawczą po mieście dla 2-4 osób z niewielką ilością bagażu. 

  >> Więcej informacji o samochodach kategorii mini

  Wypożyczalnia samochodów - kategoria mini

   

  Kategoria economy

   

  Mały, praktyczny i ekonomiczny to model zaliczany do klasy economy. Jest to najlepszy samochód na krótką podróż dla dwóch osób z niewielką ilością bagażu. Wymiary pojazdu ekonomicznego pozwalają także na komfortowe poruszanie się po mieście, dojazd do restauracji lub z hotelu do plaży dla maksymalnie 4 osób. 

  >> Więcej informacji o samochodach kategorii economy

  Wypożyczalnia samochodów - kategoria economy

   

  Kategoria kompaktowa

   

  Samochód kategorii kompaktowej zachwyca klientów swoim oszczędnym zużyciem paliwa i większą przestrzennością w porównaniu do samochodu klasy economy. Średnie wymiary auta kompaktowego oferują miejsce w bagażniku nawet do 3 małych lub średnich walizek albo torb podróżnych. 

  >> Więcej informacji o samochodach kategorii kompaktowej

  Wypożyczalnia samochodów - kategoria kompaktowa

   

  Kategoria średnia

   

  Podróżujący ceniący sobie komfort i jednocześnie oszczędność budżetu na wynajem znajdą z pewnością w klasie średniej odpowiedni samochód na urlop. Modele kategorii średniej zapewniają komfortowe warunki podróżowania nawet na dłuższych odcinkach tras i oferują miejsce aż do 4 średnich walizek. 

  >> Więcej informacji o samochodach kategorii średniej

  Wypożyczalnia samochodów - kategoria średnia

   

  Kategoria rodzinna

   

  Duże i komfortowo wyposażone samochody klasy rodzinnej są dobrym wyborem nie tylko dla rodzin, ale także jako reprezentacyjne auto na spotkanie biznesowe. W modelach kategorii rodzinnej można swobodnie przewieźć nawet kilka walizek.

  >> Więcej informacji o samochodach kategorii rodzinnej

  Wypożyczalnia samochodów - kategoria rodzinna

   

  Kategoria luksusowa

   

  Samochody luksusowe w Auto Europe gwarantują zarówno każdemu kierowcy, jak i pasażerom wysoki komfort i najwyższy poziom wyposażenia. Różne marki samochodów sportowych i pojazdów premium posiadają często najlepsze silniki i stworzone są do jazdy o wysokiej prędkości. 

  >> Więcej informacji o samochodach kategorii luksusowej

  Wypożyczalnia samochodów - kategoria luksusowa

   

  Kabriolety

   

  W ofercie Auto Europe klienci mają do wyboru świetne kabriolety. W tej kategorii można wynająć samochód ze składanym miękkim bądź twardym dachem albo zupełnie bez dachu. Lubisz jazdę na świeżym powietrzu? Wypożycz kabriolet i poczuj rozwiewający włosy wiatr podczas jazdy.

  >> Więcej informacji o kabrioletach

   

  Wypożyczalnia kabrioletów

   

  Kategoria SUV

   

  Duże, bezpieczne i przestronne samochody należą do kategorii SUV, często przypominające swoim kształtem auta terenowe. Samochód klasy SUV jest idealny, w przypadku, gdy planujesz urlop zimowy i będziesz jeździć po zaśnieżonych trasach lub jeśli zamierzasz podróżować po trudnych terenach. 

  >> Więcej informacji o kategorii SUV

  Wypożyczalnia samochodów SUV

   

  Kategoria van

   

  Chcesz wynająć obszerny samochód z dużym bagażnikiem? Najlepszym rozwiązaniem jest kategoria van. W tym segmencie znajdują się samochody, w którym może podróżować mała grupa osób lub rodzina z dużą ilością bagażu. 

  >> Więcej informacji o kategorii van

  Wypożyczalnia vanów

   

  Jak możesz zarezerwować samochód w Auto Europe

   

  Szukasz dobrej możliwości wynajmu samochodu na urlop? Porównaj oferty renomowanych wypożyczalni na portalu Auto Europe i zrób rezerwację bezpośrednio w internecie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod bezpłatnym numerem infolinii (00)800 1124 891

  Wybierz kraj zamieszkania
  close