Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Kategoria średnia | Auto Europe

   

  Wypożyczalnia samochodów kategoria średnia

   

  Wypożyczalnia samochodów kategorii średniej

  Klasa średnia - wypożyczalnia samochodów

  Samochód kategorii średniej to idealny wybór, jeśli wybierasz się w podróż z całą rodziną albo z grupą przyjaciół. W takim aucie jest dużo miejsca dla wszystkich pasażerów z wystarczającą ilością przestrzeni na bagaż. Do najczęściej wynajmowanych samochodów grupy średniej zaliczany jest Ford Mondeo i VW Passat. W obu modelach może zmieścić się pięć osób, a pojemność bagażnika wynosi pomiędzy 460 a 965 l w zależności od wersji pojazdu.

   

   

  Wynajem samochodów klasy średniej

   

  Ulice metropolii w Europe

  Wyjeżdżasz do Berlina, Brukseli, czy Pragi i potrzebujesz przestrzennego samochodu średniej wielkości? Auto Europe współpracuje z renomowanymi wypożyczalniami, by zapewnić klientom mobilność nie tylko podczas wakacji, ale także na podróż biznesową, czy uroczystość rodzinną. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat wynajmu samochodów kl. średniej i dowiesz się o zaletach tej grupy pojazdów.

   

   

  Czy wiesz, że?

   

  Od 1960 roku objętość samochodów full-size i średnich limuzyn ciągle wzrastała. Jednak z roku na rok wzrost cen paliwa spowodował, że producenci samochodów powrócili do produkcji aut o mniejszych rozmiarach i rozpoczęli projektowanie pojazdów z pomniejszonym nowym wzorem o takiej samej funkcjonalności. Dziś do tego segmentu pojazdów należą klasyczne samochody osobowe, cechujące się obszernym bagażnikiem i nieco większymi wymiarami w stosunku do klasy kompaktowej. 

   

  Zalety i wady samochodów klasy średniej

   

  Powiększony rozstaw osi samochodów kategorii średniej sprawia, że pasażerowie mają więcej miejsca szczególnie na tylnym siedzeniu.

  Klasa średnia bagażnik

  Ponadto samochody średnie wyposażone są w obszerny bagażnik na walizki, tak że bez problemu możesz podróżować samochodem wraz z przyjaciółmi, czy z rodziną lub dziećmi. Mocna konstrukcja karoserii powoduje, że pasażerowie czują się bezpiecznie jadąc nie tylko po europejskich metropoliach jak Paryż czy Rzym, ale nawet po nieznanych terenach.
  Modele klasy średniej to względnie duże i komfortowe samochody zapewniające wygodną jazdę na dłuższych trasach.

  Jeżeli nie masz doświadczenia w kierowaniu samochodu klasy średniej - nie martw się! Zachowując ostrożność i redukując prędkość nie będziesz mieć problemów nawet w zaparkowaniu auta w wąskich ulicach w centrum miasta.

   

  Najlepsze samochody klasy średniej - dużo miejsca w niskiej cenie

   

  Bez względu na to, czy szukasz sedana średniej wielkości typu SUV, kombi, czy coupé - w Auto Europe możesz wypożyczyć najlepsze samochody klasy średniej. Przykładowo BMW posiada w swojej serii eleganckie modele z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Audi A3 kabriolet to świetny model dla tych, którzy lubią padające promyki słońca na twarz i jazdę na świeżym powietrzu. 

   

  Samochód klasy średniej

   

  Również VW Passat to przestrzenny samochód dla rodziny.
  Auto zachwyca kierowców przede wszystkim z powodu oszczędnej eksploatacji paliwa. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, zobacz także pojazdy SUV, w tym VW Touareg, Audi Q7 łączące w sobie luksus i użyteczność.

   


   

  Samochody klasy średniej w Auto Europe

  Korzystaj z atrakcyjnych ofert na wynajem samochodów klasy średniej w Auto Europe. W naszej wyszukiwarce możesz porównać modele samochodów renomowanych wypożyczalni na całym świecie i zrobić rezerwację prosto w internecie. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania i zadzwoń pod bezpłatny numer infolinii: (00)800 1124 891.

   

  Informacje o wypożyczalni i kategoriach samochodów

   

  Wybierz kraj zamieszkania
  close