Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Kategoria rodzinna | Auto Europe

   

  Wypożyczalnia samochodów kategorii średniej

   

  Kategoria rodzinna w Auto Europe

  Kategoria rodzinna

   

  Samochód kategorii rodzinnej ze względu na wielkość jest idealnym modelem na podróż dla pięciu osób. Typowym przykładem tego segmentu pojazdów jest Merceds-Benz klasy C. W aucie może podróżować niewielka grupa osób, a w bagażniku pomieści się kilka walizek. 

   

   

  Co warto jest wiedzieć o klasie rodzinnej?

   

  Wynajem samochodów klasy rodzinnej

  Auto Europe oferuje wiele możliwości wynajmu samochodów klasy rodzinnej. Poprzez naszą kooperację z międzynarodowymi wypożyczalniami samochodów staramy się zagwarantować klientom mobilność w popularnych miejscach wypoczynkowych dookoła całego globu. Porównaj ceny różnych wypożyczalni na naszej stronie i zarezerwuj samochód na urlop dla całej rodziny. Samochody rodzinne są chętnie wynajmowane w Szwajcarii, Austrii i Niemczech. Nie masz pomysłu, gdzie możesz spędzić wakacje z dziećmi? Wynajmij samochód rodzinny w Krakowie i zwiedź południe kraju i wybierz się na wędrówkę w polskie góry!

   

   

  Historia kategorii rodzinnej

   


  Określenie „full-size” (ang.) użyto po raz pierwszy przez amerykańskich producentów samochodów jak Ford Focus, General Motors i Chrysler w celach marketingowych, aby odróżnić mniejsze modele klasy kompaktowej i średniej oraz ich wyposażenie od większych pojazdów rodzinnych. Oficjalna nazwa „large car” (ang.) oznacza duży samochód. W Auto Europie odpowiednikiem „full-size” jest kategoria rodzinna.

   

  Zalety i wady samochodu klasy rodzinnej

  Kategoria rodzinna bagażnik

   


  Przy wyborze samochodu na wynajem ważną rolę odgrywa często to, jakim samochodem podróżujesz prywatnie. Jeśli jeździsz małym samochodem, uwzględnij to, jak będziesz dokonywać rezerwacji samochodu klasy rodzinnej. Prowadząc większy samochód, należy szczególnie na początku jazdy, przyzwyczaić się do jego wielkości. Cena za wynajem samochodu rodzinnego jest wyższa niż samochodu mini. Jednak jeśli cenisz sobie komfort i potrzebujesz dużo miejsca w samochodzie, warto jest zainwestować więcej budżetu, ale za to podróż będzie wygodniejsza i przyjemniejsza.

   

  Skórzana tapicerka, szyberdach, system audio są standardowym wyposażeniem samochodów kategorii rodzinnej. Ze względu na rozmiar, wagę i szeroki rozstaw osi samochód kl. rodzinnej radzi sobie dobrze nawet na wyboistych trasach.

   

   


  Samochody kategorii rodzinnej

   

  Wypożyczalnia samochodów - klasa rodzinna

  Auto Europe oferuje różne typy samochodów grupy rodzinnej, m.in. limuzyny, coupés, vany i SUV.  

   

  Przykładowo Audi A4 charakteryzuje wspaniały design. Auto oferuje wystarczająco dużo miejsca dla pięciu pasażerów. Mercedes SLK jest natomiast świetnym autem na urlop we dwójkę i wyróżnia się niskim zużyciem paliwa w porównaniu do innych modeli kategorii rodzinnej. 

   

  Szukasz samochodu na wynajem dla pięciu osób? Renault Espace z jego przestrzennym wnętrzem jest odpowiednim samochodem. Ten francuski van pozwala na podróż nawet siedmioosobowej grupie. Chcesz wyjechać ze znajomymi w góry i zwiedzić przy okazji ciekawe miasta? Wynajmij samochód rodzinny np. w Innsbruck, Zurychu lub Garmisch-Partenkirchen. 

   

  Klasa rodzinna to dobry wybór

   

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie internetowej Auto Europe i znajdź najlepszy dla Ciebie samochód na urlop. Nie możesz się zdecydować, jaką wybrać kategorię? Zadzwoń do nas pod bezpłatny numer naszej infolinii: (00)800 1124 891, a my pomożemy Ci w wyborze!

   

   

  Informacje o innych kategoriach samochodów

   

  Wybierz kraj zamieszkania
  close