Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Kategoria mini | Auto Europe

   

  Wypożyczalnia samochodów kategorii mini

   

  Wypożycz samochód kategorii mini w Auto Europe

   

  Wynajem samochodów kategorii mini

   

  Do kategorii mini zaliczane są najmniejsze samochody służące do jazdy dla dwóch osób. Chcesz wyjechać z partnerem na wakacje lub romantyczną przejażdżkę? Porównaj oferty samochodów mini renomowanych wypożyczalni i zrób rezerwację w internecie w najkorzystniejszej cenie. Samochód klasy mini jest idealny dla studentów i osób podróżujących służbowo. Pojazdy tej kategorii są połączeniem najniższej ceny i najlepszej usługi, bowiem ekonomiczne zużycie paliwa sprawia, że możesz więcej zaoszczędzić. Ponadto poruszając się samochodem mini po mieście nie będziesz mieć problemów z parkingiem.

   

   

  Pojazdy kategorii mini są dwu- lub czterodrzwiowe i oferują miejsce dla maksymalnie 4 osób. Mini to doskonały samochód na weekendową wycieczkę lub zwiedzanie wysp np. Majorki, ale także pięknych miast całego świata.

   

  Wynajem samochodów klasy mini

   

  Samochody klasy mini służą przede wszystkim do jazdy po mieście i są odpowiednim autem na krótki urlop, ze względu na zbyt mały bagażnik i niewielką przestrzeń wnętrza dla pasażerów tylnego siedzenia. W ofercie Auto Europe klienci mają do wyboru różne marki samochodów kategorii mini i do tego w najkorzystniejszych cenach. 

   

  Czym charakteryzuje się samochód kategorii mini?

   

  Samochody kategorii mini są najbardziej popularne w gronie klientów Auto Europe. Małe wymiary tych modeli i ekonomiczna eksploatacja oraz atrakcyjne ceny wynajmu sprawiają duże zainteresowanie wśród kierowców. 

   

  Historia samochodów klasy mini

   

   

  Kategoria mini - wynajem

  Klasa mini istnieje od lat 90-tych i przeznaczona jest dla osób podróżujących przede wszystkim na krótkich odcinkach tras. W ostatnich latach wykształtowały się różnice co do wielkości pomiędzy modelami samochodów klasy mini jak np. Smart, Fiat 500, czy Citroen DS3. Pojazdy te wyposażone są w dość dobrą moc silnika i są rywalem innych samochodów miejskich. 

   

   

  Zalety i wady samochodów kategorii mini

   

  Klasa mini - wynajem

   

  Ze względu na niskie koszy wynajmu i oszczędne zużycie paliwa samochody mini są najczęściej rezerwowaną kategorią. Małe wymiary samochodów umożliwiają jazdę kierowcom nawet w wąskich ulicach miast jak np. w Alicante w Hiszpanii. Znalezienie miejsca na zaparkowanie samochodu mini nie sprawia kierowcom problemu.

   

  Samochód najmniejszej klasy, jak sama nazwa wskazuje, oferuje niewielką przestrzeń wnętrza i niewielki bagażnik, dlatego ten rodzaj auta nie jest optymalny, jeżeli podróżujesz z dużym bagażem i masz do pokonania długi odcinek trasy. W czasie wakacji z dziećmi, kiedy konieczne jest zabranie dużej ilości bagażu, warto jest wynająć samochód klasy wyższej.

   

   

  Samochód kategorii mini dla jednej lub czterech osób

   

  Samochód mini na urlop

  Zabierasz w podróż małą walizkę bez żadnego towarzysza? Najlepszym przykładem modeli kategorii mini na wynajem jest Fiat 500 lub Smart, ponieważ te dwie marki prowadzi się niemal jak zwinny gokart. 

   

  Marki jak np. 4-drzwiowy Hyundai i10, Citroen DS3 i Opel Adam są dobrymi przykładami aut na wynajem, jeżeli podróżujesz w dwójkę lub maksymalnie w czwórkę. 

   

  Chcesz oderwać się od codzienności albo zrobić miłą niespodziankę i zabrać bliską Ci osobę w romantyczną podróż np. do Rzymu? Idealnym samochodem jest kabriolet Mini Cooper Roadster. 

   

  Rezerwuj samochodów kategorii mini w Auto Europe

   

  Auto Europe współpracuje z renomowanymi wypożyczalniami samochodów na całym świecie. W ten sposób możemy zaoferować naszym klientom duży wybór kategorii - od najmniejszej klasy mini do większych przestrzennych vanów a nawet samochody luksusowe i sportowe. Skorzystaj z najniższych cen wynajmu i nie obawiaj się, jeśli zmienisz swoie plany! W Auto Europe masz możliwość bezpłatnej anulacji rezerwacji do 48 godzin przed odbiorem! W niektórych państwach oferujemy także gratis upgrades, gdzie wynajmiesz malucha w cenie Mercedesa!

   


  Potrzebujesz doradztwa? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod bezpłatnym numerem infolinii (00)800 1124 891.

   

  Informacje o wypożyczalni i kategoriach samochodów

   

  Wybierz kraj zamieszkania
  close