Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Ruch drogowy na autostradzie

  Podróżuj ze stylem na autostradzie

  Chcesz odpocząć od codziennej rutyny i przeżyć wspaniałą podróż? Wypożycz samochód luksusowy w Auto Europe i ruszaj w drogę po Europie. Nie znasz przepisów ruchu drogowego na autostradach za granicą? Oto kilka ciekawostek w poniższej infografice!

   


  Aby wypożyczyć samochód luksusowy, wypełnij formularz po lewej stronie.

   

  Zobacz infografikę i kliknij poniżej:

   

  Infografika: ruch drogowy na autostradzie

     Niemcy

  Marzysz o Porsche 911 o mocy: 294 kW, z 400 KM i z maksymalną prędkością: 302 km/h? W Niemczech możesz wypożyczyć samochód luksusowy następujących marek: Mercedes, Porsche, Audi, BMW, Maserati i wiele innych. Autostrady w Niemczech są bezpłatne i w większości bez ograniczenia prędkości. Lubisz szybką jazdę? Niemieckie autostrady należą do najlepszych na świecie!


  Uwaga: w Niemczech w sezonie zimowym samochody muszą być wyposażone w opony zimowe.


  Autostrada do Monachium

   

   

  Austria

  Masz ochotę na jazdę Mercedesem GLK o mocy: 255 kW, z 302 KM i z maksymalną prędkością: 209 km/h podczas pobytu w Austrii? Pamiętaj, że w Austrii ograniczenie prędkości na autostradach wynosi 130 km/h i dość często przeprowadzane są kontrole radarowe. W przypadku naruszenia ograniczenia prędkości mandat musi być zapłacony bezpośrednio na miejscu. Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi to 0,5 promila (0,1 promila dla kierowców posiadających prawo jazdy krócej niż dwa lata).

  Nie zapomnij: na austriackich autostradach każdy samochód musi być wyposażony w winietę, a w sezonie zimowym w odpowiednie ogumienie.

   

  Austria - ograniczenia prędkości

   

   

  Belgia

  Wybierasz się do Belgii? Wypróbuj szybką jazdę sportowym Audi A5 Sportback o mocy: 200 kW, z 272 KM i z maksymalną prędkością: 250 km/h! Jednak trzeba pamiętać, że w Belgii maksymalna dopuszczalna prędkość na autostradzie to 120 km/h. Belgijskie autostrady są bardzo dobrze oświetlone i widoczne z wyjątkiem godzin nocnych: od 0:30 do 5:30 (w celu oszczędzania energii). W Belgii przejazd po autostradzie jest bezpłatny. Maksymalna tolerowana zawartość alkoholu we krwi wynosi 0,5 promila. Za naruszenie limitu kierowca płaci mandat w gotówce w połączeniu z unieruchomieniem pojazdu. 

   

  Belgia - ograniczenie spożycia alkoholu

   

  Francja

  Jak myślisz, jakie to uczucie siedzieć za kierownicą Ferrari F12 Berlinetta o mocy: 545kW, z 741 KM i z maksymalną prędkością: 340 km/h? Jazda takim modelem auta to z pewnością wspaniałe doświadczenie! We Francji dostępne są marki jak np.: Mercedes, Jaguar, BMW, Audi, Maserati, Porsche, Lamborghini, Rolls Royce...
  Niektóre odcinki francuskich autostrad są płatne a dopuszczalna maksymalna prędkość to 110 - 130 km/h. We Francji tolerowane stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,5 promila.

   

  Paryż

   

  Wielka Brytania

  Wyobraź sobie, że na ulicach Londynu wszystkie oczy przechodniów skierowane są na Ciebie, gdy prowadzisz eleganckie auto marki Astron Martin! Samochód ten o mocy: 380 kW, z 515 KM i z najwyższą prędkością: 295 km/h to arcydzieło w dziedzinie samochodów luksusowych! Trzeba jednak pamiętać, że w Wielkiej Brytanii na autostradzie i jezdniach dwupasmowych prędkość ograniczona jest do 112 km/h a ruch uliczny jest lewostronny. W Londynie pobierana jest opłata, tzw. Congestion Charge, natomiast w większości miast przejazd po autostradzie jest bezpłatny. Ponadto jazda samochodem z zawarością alkoholu we krwi powyżej 0,5 promila nie jest dozwolona.


   Londyn

   

   

  Portugalia

  Zwiedź Faro samochodem luksusowym! Nowoczesny design i najnowszą technologię możesz wypróbować podróżując BMW M5 Series! Auto o mocy 225 kW, z 306 KM i z maksymalną prędkością:
  120 km/h zapewnia najwyższy komfort. Uwaga: portugalskie autostrady są płatne a rozliczenie odbywa się w większości odcinków elektronicznie. Dopuszczalny poziom alkoholu we krwi to 0,5 promila.   
  Kliknij na poniższy obrazek i zobacz infografikę:
   
  Infografika - samochodem luksusowym na autostradzie
   

   
  Wybierz kraj zamieszkania
  close