Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Nietypowe ośrodki narciarskie

  Nietypowe ośrodki narciarskie na świecie

  Gdzie planujesz spędzić zimowy urlop? Europejczycy wyjeżdżają najczęściej do kurortów narciarskich w Austrii, Szwajcarii lub Francji. Jednak jest także dużo mniej znanych i bardzo dobrze przystosowanych tras do jazdy na nartach w regionach górskich w Andorze, Niemczech, Norwegii, Szwecji, we Włoszech i oczywiście w Polsce. W tych krajach panują zimą minusowe temperatury, co sprawia doskonałe warunki do jazdy na nartach. A jak brzmi: wyjazd na narty na Cypr lub Sycylię? W pierwszej chwili myślisz - to niemożliwe? W poniższej infografice znajdziesz krótką listę miejsc, z którymi kojarzy się lato i słońce, a mimo tego kraje te oferują wspaniałe warunki na super zabawę w białym puchu.

   


   

  Kliknij poniżej i zobacz naszą infografikę:

   

  Infografika: nietypowe ośrodki narciarskie

     Zbliża się sezon narciarski! Nudzą cię zwyczajne ośrodki narciarskie? Chcesz przeżyć coś niezwykłego? Jeśli tak, poniższe informacje z pewnością Cię zainteresują!

   

  1. Góry Troodos, CyprTroodos, Cypr

   

  Od Wielkanocy do Bożego Narodzenia góry Troodos na Cyprze i najwyższy szczyt Olimp przykryte są gruba warstwą śniegu. Dla narciarzy to marzenie! Jesteś początkującym narciarzem? Zacznij od nauki jazdy w szkółce narciarskiej!

   

   

   

  Etna, Włochy

    2. Etna, Włochy

   

  Chcesz spróbować jazdy na nartach po aktywnym stratowulkanie w Europie? Wybierz się na północną lub południową stronę Etny we Włoszech. Statystyki wskazują, że nie ma tam zagrożenia wypływu lawiny, ale z krateru wydobywają się pary i gazy, co powoduje burze, lekkie turbulencje i silne wiatry. Czy odważysz się na taki wyczyn?

   

   

   

   

  Mount Buller, Australia

  3. Mount Buller, Australia

   

  Mount Buller to ośrodek narciarski w Alpach Australijskich położony w pobliżu miasta Melbourne. Na zboczach góry rozciąga się około 300 hektarów tras i 25 wyciągów narciarskich, co sprawia, że ten region zaliczany jest do największych terenów do uprawy sportów zimowych w Australii. Dzięki nowoczesnym maszynom do wytwarzania śniegu, masz gwarancję śmigania po białym puchu od lipca do września.

   

   

   

   

  4. Dubaj, Emitary ArabskieDubaj, Emiraty Arabskie

   

  W środku pustyni, w jednym z największych centrów handlowych na świecie, znajduje się pierwszy o powierzchni 22 500 m² kryty ośrodek narciarski w Dubaju na Bliskim Wschodzie.  Trudno uwierzyć, ale kilka razy w ciągu dnia, przychodzą na trasę pingwiny, by przywitać gości!

   

   

   

  Afryka Północna i Południowa5. Afryka Północna i Południowa

   

   
  Mimo, że w Afryce jest mało stoków narciarskich, warto wypróbować trasy w północnej i południowej części kontynentu. W Maroku rozciągają się trasy o długości 15 km z ponad 20 szlakami na zboczach pasma gór Atlas. Na południu Afryki zaprasza fanów sportów zimowych znakomity park śniegowy przez 10 miesięcy w roku! 
   
   
   
   
   

  6. Himalaje, IndieHimalaje, Indie

   

  Gulmarg to dolina w Himalajach i jeden z najbardziej zaśnieżonych regionów górskich świata. Na szczyt o wysokości 4000 m można dojechać jednym z najdłuższych na świecie wyciągów narciarskich. Zjeżdżając po torze z góry w dół trzeba zachować szczególną ostrożność na pobocze i spacerujące nierzadko małpy!

   

   


   

   

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów dookoła całego świata, aby zapewnić fanom podróżowania komfortową jazdę. Nie ważne, czy planujesz zimowy urlop w Austrii, czy na Sycylii - my staramy się spełnić życzenie każdego naszego klienta. Porównaj ceny samochodów do wynajęcia już dziś, wybierz odpowiednią kategorię, zrób rezerwację w internecie bądź zadzwoń do nas i przekonaj się, jak miło jest podróżować wynajętym samochodem.

   


   
  Kliknij i zobacz infografikę poniżej:
   
  Infografika: nietypowe ośrodki narciarskie
   

    
  Wybierz kraj zamieszkania
  close