Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Na pokładzie samolotu...

  Co nas najbardziej denerwuje na pokładzie samolotu?

  Każdego roku miliony turystów podróżuje samolotem. Po przejściu przez odprawę i kontrolę większość pasażerów cieszy się, że nareszcie może zająć swoje miejsce na pokładzie samolotu. Po wystartowaniu jest to najlepszy moment, by móc się chwilę zrelaksować przed wylądowaniem na docelowym lotnisku. Jednak zdarzają się sytuacje podczas lotu, które nam bardzo przeszkadzają i dość często są to sąsiedni pasażerowie.


  Poniższa infografika Auto Europe prezentuje listę najbardziej denerwujących pasażerów podczas lotu. Czy też kiedyś coś takiego doświadczyłeś?

   


   

  Kliknij poniżej i zobacz infografikę:

   

  Infografika: co nas denerwuje na pokładzie samolotu

   

   


   

  Po miesiącach ciężkiej pracy w końcu rozpoczynasz zasłużony urlop. Dojechałeś na lotnisko, przeszedłeś odprawę, kontrolę i jesteś już na swoim miejscu w samolocie. Kiedy myślisz, że możesz się odprężyć, patrzysz na pasażera obok i zdajesz sobie sprawę, że obok ciebie siedzi ktoś taki...

   

  Płaczące dzieci

  Dzieci to wspaniały dar i wielkie szczęście, ale gdy dzieci przeraźliwie krzyczą i płaczą na obszarze niewielkiej przestrzeni, może to być bardzo drażliwe dla innych przebywających z nimi osób. Na wszelki wypadek, zabierz ze sobą zatyczki do uszu na pokład samolotu, szczególnie wtedy, gdy wybierasz się w daleki cel podróży.

   

  Ktoś, kto głośno śpi i chrapie

  Zatyczki do uszu mogą się przydać nie tylko wtedy, gdy dzieci płaczą, ale mogą również chronić przed innymi chrapiącymi pasażerami. W ten sposób zaoszczędzisz sobie szarpanie nerwów.

   

  Niegrzeczne i rozpieszczone dzieci

  Żadne zatyczki do uszu nie uchronią przed niegrzecznymi dziećmi, ale może to być jedyna możliwość, by zignorować rozpieszczonych małych pasażerów. Najlepszą metodą na uspokojenie kapryśnych dzieciaków jest gra, czytanie książek albo po prostu sen.

   

  Pasażer rozkładający fotel naprzeciwko

  Na każdym pokładzie samolotu znajduje się choćby jeden nietaktowny pasażer, rozkładający maksymalnie swój fotel albo rozpychający się łokciami w przejściu. W tej sytuacji możesz poprosić pasażera o przesunięcie fotelu z powrotem. W ostateczności pozostaje efekt domina.

   

  Nietrzeźwa lub głośna osoba

  Ten rodzaj pasażerów należy do najbardziej nieprzyjemnych w podróży. Osoba nietrzeźwa, ciągle opowiadająca nudne historie, krzycząca i niemiło pachnąca - to najgorszy sąsiad na jakiego możemy trafić w samolocie! Zamiast zwrócić takiej osobę uwagę, poproś lepiej o pomoc stewardesę i nie trać swojej energii.

   

  Osoba naruszająca Twoją prywatną przestrzeń

  Ten rodzaj pasażerów zachowuje się podobnie jak osoby rozkładające maksymalnie siedzenie. Jeśli możliwe, usiądź na miejscu przy oknie i podziwiaj widok w chmurach. To pomoże Ci zasnąć po wystartowaniu samolotu.

   

  Osoba zdejmująca buty i skarpetki

  Nie ma nic gorszego jak podróżowanie i wdychanie nieprzyjemnego zapachu! Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Poproś o pomoc stewardesę albo zrób grymaśną minę, sugerując przykry zapach.

   

  Ktoś, kto za dużo mówi

  Jeśli masz miejsce przy oknie, skup się na obserwowaniu chmur, a jeśli nie, dobrym sposobem na gadułę będzie po prostu drzemka. Jeszcze lepszą metodą będą słuchawki w uszach i zamknięcie oczu. W ten sposób zablokujesz dwa najważniejsze kanały odbiorcze. 

   

  Ale pamiętaj! Już po kilku godzinach lotu będziesz cieszyć się, że masz urlop!

   

  Infografika: co nas złości na pokładzie samolotu

   

   

   


   

   
  Kliknij i zobacz infografikę:
   
  Co nas denerwuje na pokładzie samolotu - infografika
   

   

   

   

  Wybierz kraj zamieszkania
  close