Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Dobre wskazówki w Auto Europe

  Jak możesz zaoszczędzić w Auto Europe?

  Czasy, kiedy uważano, że samochód to wielki luksus należą do przeszłości. Dziś pokonać codzienność bez samochodu jest dla wielu z nasz prawie niemożliwe. Czy na zakupy, podróż biznesową, czy wakacje - poruszając się samochodem masz pełny komfort jazdy. Co zrobić, jeśli nie posiadasz własnego auta? Dobrym rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów. Poniższa infografika podpowie Ci, jak możesz zaoszczędzić korzystając z wynajmu samochodów.
  Auto Europe oferuje wynajem samochodów w niskich cenach w popularnych miejcowościach turystcznych na wszystkich kontynentach świata z ponad 60 letnim doświadczeniem. W naszej wyszukiwarce możesz wybrać różne kategorie samochodów zarówno na lotniskach, jak i w centrum miast.

   


  Poniżej przygotowaliśmy kilka przydatnych wskazówek jak zaoszczędzić na wynajmie samochodów, które pomogą Ci w przygotowaniu się do podróży.

   

  Kliknij na obrazek i zobacz całą inografikę!

   

  Infografika - jak zaoszczędzisz na wynajmie samochodów

     Nasza wskazówka: odbierz samochód w centrum miasta zamiast na lotnisku

   

  Odbiór samochodu w centrum miasta lub na lotnisku

  Odbiór samochodu w punkcie wynajmu w centrum miasta sprawi, że możesz zaoszczędzić nawet do 30%. Oprócz tego dojedziesz szybciej do centrum niż z  wypożyczalni na lotnisku.

   

   

  Nasza wskazówka: rezerwuj auto z manualną skrzynią zamiast z automatyczną

   

  Niektórzy klienci wynajmując samochód w obcym kraju decydują się na rezerwację auta z automatyczną skrzynią biegów. Jeśli prowadzisz własne auto z manualną skrzynią biegów - nie obawiaj się jazdy w innym kraju. Ceny wynajmu samochodów z automatyczną skrzynią biegów są zwykle wyższe niż z ręczną, a dostępność takich aut jest ograniczona.

   

  Nasza wskazówka: korzystaj z naszych ofert upgrades

   

  Auto Europe oferuje darmowe upgrades, co oznacza, że rezerwując np. samochód kategorii mini, otrzymasz auto wyższej klasy bez dodatkowej opłaty. Podróżując małym samochodem zużywasz mniej paliwa i oszczędzasz.

   

  Nasza wskazówka: sprawdź regulamin tankowania i wybierz opcję pełny-pełny

   

  Opcje tankowania

   

  Dokonując rezerwacji na wynajem samochodu warto zwrócić uwagę na regulamin tankowania. Zwykle najkorzystniejszą opcją jest pakiet z pełnym bakiem paliwa przy odbiorze i zwrocie auta. Decydując się na opcję „odbiór z pełnym bakiem i zwrot z pełnym bakiem” płacisz wyłącznie za zużyte paliwo. 

   

   

   

  Nasza wskazówka: w miarę możliwości zrezygnuj z dodatkowego wyposażenia

   

  Dodatkowe wyposażenie samochodu przynosi dodatkowe koszty. Po co płacić za GPS, jeśli taką samą funkcję nawigacji masz na smartfonie! Wystarczy, że uaktywnisz aplikację Google Maps i możesz korzystać bezpłatnie z mapy. Podróżujesz z dziećmi i zamierzasz wynająć samochód z fotelikiem? Dobrą alternatywą jest zabranie własnego siodełka lub zakup nowego, ponieważ koszty za wynajem są często wyższe. 
   

  Nasza wskazówka: rezerwuj z wyprzedzeniem

   

  Planując podróż rezerwujemy zwykle najpierw bilet lotniczy i hotel, a potem samochód do wynajęcia. Rezerwując auto w ostatniej chwili dostępność samochodów w wypożyczalniach w danym kraju może być ograniczona, a ceny „last minute” im bliżej do daty wynajmu są często znacznie wyższe niż przy rezerwacji z wyprzedzeniem.

   

  Oszczędzaj z Auto Europe

   

  Auto Europe oferuje porównywarkę cen wypożyczalni samochodów w najbardziej popularnych destynacjach turystycznych całego świata. Nasze usługi to doświadczenie od ponad 60 lat. Dzięki współpracy z renomowanymi wypożyczalniami umożliwiamy naszym klientom odbiór i zwrot samochodu zarówno na lotnisku jak i w centrum miasta. Jeśli poszukujesz dobrej oferty, skontaktuj się z nami pod bezpłatnym numerem infolinii.


   
  Aby zobaczyć infografikę, kliknij na obrazek poniżej:
   
  Infografika - jak zaoszczędzić na wynajmie samochodów
   

   

   

  Wybierz kraj zamieszkania
  close