Proszę wybierz kraj zamieszkania
Polska
Język  
Trwa wyszukiwanie najlepszych ofert w wybranej lokalizacji: .
Warto poczekać chwilę na nasze oferty
Wyszukiwarka samochodów

 • Bezpłatna anulacja i zmiana rezerwacji

  Swobodność do 48 godzin przed odbiorem
 • Brak opłat za transakcje kartą kredytową

  Transparentność ofert & gwarancja najniższych cen
 • Usługa wynajmu samochodów od 60 lat

  Partner renomowanych wypożyczalni samochodów na całym świecie
  • Punkt odbioru:
   Proszę wpisz kilka pierwszych liter miejsca wynajmu i wybierz jedno z proponowanych.
  • Punkt odbioru:
   Miejsce wynajmu nie zostało znalezione. Proszę podaj nazwę miasta lub kod lotniska, aby zobaczyć dostępne punkty wynajmu.
  • Punkt odbioru:
   Proszę podaj punkt odbioru.
  • Punkt zwrotu:
   Proszę podaj punkt zwrotu.
  • Data:
   Termin zwrotu powinien być później niż termin odbioru.
  • Podróż do Europy Wschodniej:
   Jeśli zamierzasz podróżować samochodem do krajów Europy Wschodniej, zadzwoń do nas pod numer infolinii +48222639537.
  • Brak pasujących wypożyczalni do wybranego miejsca odbioru i zwrotu. Wybierz proszę inną lokalizację odbioru lub zwrotu samochodu.
  • Wiek kierowcy:
   Podaj wiek kierowcy
  Auto Europe partnerskie wypożyczalnie samochodów: Hertz, Avis, Dollar, Budget, Enterprise, National, Europcar, Buchbinder, Peugeot
  Aplikacje turystyczne

  Aplikacje, które mogą się przydać w podróży

   

  Dzisiaj na 10 Europejczyków 9 z nich, podróżując i będąc na urlopie, korzysta z telefonów komórkowych i smartfonów, by znaleźć informacje, podzielić się zdjęciami ze znajomymi na portalach społecznościowych lub zrobić rezerwacje w internecie...

  Smartfon może być naprawdę bardzo dobrą pomocą, jeśli wybieramy się w podróż. Wykorzystaj i Ty pełnię możliwości - pobierz właściwą aplikację i podróżuj bezstresowo. 

   

  Kliknij poniżej i obejrzyj infografikę w całości:

   

  Infografika: aplikacje turystyczne

   

  Jak korzystają podróżni ze swoich smartfonów?

   Mobilne aplikacje

  Już od dawna telefon należy do najczęściej używanych urządzeń w podróży, pozwalających na kontakt z rodziną czy partnerem w domu. Dziś smartfon to świetne urządzenie kieszonkowe wykorzystywane nie tylko do komunikacji, ale służy nam również w codzienności jako kamera, aparat fotograficzny, przewodnik turystyczny, nawigacja, tłumacz, mapa itp. Smartfon pozwala nie tylko na zrobienie zdjęć z urlopu, ale także jest źródłem informacji o pogodzie, ruchu ulicznym, zabytkach i kursie walut.

    

  Najlepsze aplikacje turystyczne

  Jest wiele aplikacji turystycznych, które ułatwiają podróżowanie w obcym kraju. Na przykład Appy Travellers i Waze - obie aplikacje są praktycznym źródłem informacji o tworzących się korkach w ruchu drogowym i lokalizacjach stacji benzynowych. Parkopedia pomoże każdemu kierowcy w  znalezieniu parkingu z aktualnymi cenami, a aplikacja Going Abroad informuje o podstawowych przepisach ruchu drogowego krajów Unii Europejskiej. 

   

  Appy Travellers

   

  Appy Travellers

  Tłumaczenie na język obcy, przeliczanie waluty, czy omijanie korków na trasie - z aplikacjami turystycznymi podróżujesz łatwiej i do tego za darmo! 

   

  Waze

  WAZE

  Program bazuje na aplikacjach ruchu i systemu nawigacji. Dowiedz się jako pierwszy, gdzie ustawiono radar policyjny, gdzie wydarzył się wypadek lub o powstałych korkach albo innych zagrożeniach na trasie! Wszystkimi informacjami możesz podzielić się równocześnie z innymi kierowcami w drodze.

  Parkopedia

  Parkopedia

  Najprostszy sposób, aby znaleźć parking to Parkopedia. Aplikacja ta zlokalizuje wszystkie aktualne płatne i bezpłatne parkingi, godziny otwarcia, ceny, dostępność i ograniczenia.

  Going Abroad

  Going Abroad

  Aplikacja przekazuje informacje o ruchu drogowym w obszarze Unii Europejskiej. Jaka jest dopuszczalna prędkość w Hiszpanii? Jakie wyposażenie samochodu obowiązuje w Słowacji? Going Abroad jest dostępna w 22 językach! 

  Sitorsquad

  Sitorsquad

  Aplikacja poinformuje Cię, gdzie znajdują się czyste toalety publiczne na całym świecie. Każda toaleta jest wymieniona z opinią czystości użytkownika. Również Ty możesz podzielić się Twoją opinią po wizycie.

  Google tłumacz

  Google tłumacz

  Z tą aplikacją nie masz żadnych barier językowych! Powiedz, napisz lub zrób zdjęcie i przetłumacz na około 80 języków. Aplikacja nie wymaga połączenia z internetem i jest dostępna nawet w trybie offline. 

    

   

  Najlepsze 3 aplikacje

   

   

  Oto nasze 3 ulubione aplikacje turystyczne: Mapy Google to idealny sposób na znalezienie położenia wyszukiwanego miejsca. Ponadto z tą aplikacją uzyskasz informacje o najważniejszych instytucjach, restauracjach i zabytkach w mieście i oczywiście zorientuejsz się, gdzie się aktualnie znajdujesz. TripAdvisor jest zestawieniem opinii i recenzji o usługach w internecie, natomiast Auto Europe App pozwala na szybką i prostą rezerwację samochodu do na wynajem w ponad 20 000 lokalizacji w 180 krajach całego globu!

   

   1. Auto Europe
  Super aplikacja, by wypożyczyć samochód. Ponad 20 000 lokalizacji w ponad 180 krajach. 

   

  2. Trip Advisor
  70% podróżujących czyta opinie w internecie. Ponad 170 milionów opinii.

   

  3. Mapy Google
  To najlepszy sposób na znalezienie drogi do celu.

   

   


  Kliknij na obrazek poniżej i zobacz całą infografikę:

  Infografika: aplikacje turystyczne


   

   

  Wybierz kraj zamieszkania
  close